امروز : پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 24 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:46 | تعداد بازدید : 4389 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی توسط بسیج سازندگی در پیشوا

  سرهنگ صمد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا، با اشاره به فعالیت‌های بسیجیان شهرستان پیشوا در مبارزه با کرونا اظهار داشت: پیشگیری مهم‌ترین راه مبارزه با ویروس کرونا است که با ...

  سرهنگ صمد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا، با اشاره به فعالیت‌های بسیجیان شهرستان پیشوا در مبارزه با کرونا اظهار داشت: پیشگیری مهم‌ترین راه مبارزه با ویروس کرونا است که با انجام فعالیت‌های پیشگیرانه می‌توان از شیوع بیماری جلوگیری کرد.

  وی ادامه داد: از زمان شیوع کرونا در کشور و شروع فعالیت‌های پیشگیرانه در شهرستان پیشوا، سپاه و بسیجیان شهرستان نیز به عنوان خادم و یاور مردم در این راه فعالیت داشتند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جعفربن موسی‌الکاظم(ع) شهرستان پیشوا همچنین بیان کرد: در همین راستا سپاه شهرستان نیز نیز با کمک شبکه بهداشت و شهرداری در شهر پیشوا و با کمک دهیاری‌ها در ضدعفونی روستاها فعالیت داشته است.

  سرهنگ سلطانی افزود: هر شب با کمک سپاه، بخشداری و دهیاری ها و مخصوصابسیج مردمی روستاهای شهرستان ضدعفونی می‌شود و علاوه بر این در روستاها نیز بسیجیان با تجهیزات و حتی تراکتورهای خود در جهت ضدعفونی اقدام می‌کنند.

  وی اقدامات سپاه و بسیجیان شهرستان را فقط در حیطه ضدعفونی ندانست و گفت: با همّت بسیج خواهران شهرستان پیشوا حدود ۳۵۰۰  ماسک تولید که جهت انجام اقدامات بهداشتی لازم به شبکه بهداشت شهرستان تحویل داده شده است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا تصریح کرد: همچنین به همّت بسیج سازندگی ۲ هزار بسته معیشتی و بهداشتی نیز در پایان اسفندماه بین مستضعفین و امت حزب‌الله پخش شده است که شامل مواد غذایی مختلف و امکانات بهداشتی بوده است.

  وی همچنین در پایان از تشکیل قرارگاه پدافند زیستی به همّت سپاه در شهرستان پیشوا خبر داد و گفت: قرارگاه پدافند زیستی نیز به همّت سپاه تشکیل شده که در هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا است و ارتباط تنگاتنگی با این ستاد دارد.

   239 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای