امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 13 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:31 | تعداد بازدید : 1236 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۲۰۰ بسته آموزشی و معیشتی در قالب پویش لبخند در قرچک

  سرپرست مدیریت آموزش وپرورش قرچک گفت: 200بسته آموزشی و معیشتی در قالب پویش لبخند در شهرستان قرچک توزیع شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، روح الله فراهانی سرپرست مدیریت آموزش وپرورش شهرستان قرچک ...

  سرپرست مدیریت آموزش وپرورش قرچک گفت: ۲۰۰بسته آموزشی و معیشتی در قالب پویش لبخند در شهرستان قرچک توزیع شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، روح الله فراهانی سرپرست مدیریت آموزش وپرورش شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سومین مرحله کمک های مومنانه که در قالب پویش لبخند انجام شد ۲۰۰ بسته آموزشی و معیشتی بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان قرچک توزیع شد.

  وی افزود: این حرکت مومنانه به همت مدیریت آموزش وپرورش و با مشارکت و همکاری بسیج فرهنگیان و بسیج شهدای دانش آموز انجام شد تا در ایام کرونا کمک حال خانواده هایی باشیم که  از نظر اقتصادی با مشکل مواجه شدند.

  فراهانی تصریح کرد: در شرایط فعلی کشور که کرونا مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرده ما را بر این داشت تا کمک های انسان دوستانه ای را برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری کنیم و به تحو احسن و شایسته در اختیارخانواده ها قرار گیرد.

  وی گفت: این بسته ها بین دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند که قبلا توسط بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان شناسایی شده بود توزیع خواهد شد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67022&preview=true لینک کوتاه

   47 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای