امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 21 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:33 | تعداد بازدید : 1449 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۲۰هزار بسته معیشتی توسط بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران

  مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران گفت: ۲۰هزار بسته معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان در بین خانواده‌های کم بضاعت توزیع شد/ هادی حفیظی مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان ...

  مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران گفت: ۲۰هزار بسته معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان در بین خانواده‌های کم بضاعت توزیع شد/

  هادی حفیظی مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: پس از شیوع کرونا در سطح کشور با همت قرارگاه پدافند زیستی و سلامت سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در قالب گروه‌های دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان برای مقابله با این ویروس منحوس اقدامات مختلفی را شروع کردیم.

  وی ادامه داد: تولید و توزیع مواد شوینده و بهداشتی مانند مواد ضدعفونی سطوح و دست در حجم بالایی توسط حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی کانون‌های بسیج فرهنگیان در استان تهران انجام شده است.

  مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران با اشاره به تولیدات ماسک اضافه کرد: ۲۰۰هزار عدد ماسک بهداشتی و یکبار مصرف توسط این سازمان تولید و در مناطق محروم شهرستان‌های استان تهران توزیع شده است.

  حفیظی با بیان اینکه در چندین مرحله اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان کرده‌ایم، تصریح کرد: پس از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مؤمنانه، اقدامات ما به صورت منسجم شده‌ای ادامه یافت و در این راستا ۲۰هزار بسته معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان در بین خانواده‌های کم‌بضاعت توزیع شد.

  وی با بیان اینکه در شب‌های قدر حدود ۲۰هزار بسته معیشتی توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان بسیجی در مناطق محروم استان تهران توزیع شد، افزود: ۲میلیارد ریال وجه نقد به صورت هزار عدد کارت هدیه ۲۰۰هزار تومانی بر اساس شناسایی دانش‌آموزان نیازمندان بین خانواده‌های آن‌ها توزیع می‌شود.

  مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران بیان کرد: استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و مردمی برای رفع مشکلات کشور بسیار مؤثر است و در این راستا گروه‌های جهادی زیادی برای مقابله با بیماری کرونا راه‌اندازی شده و اقدامات مختلفی از جمله ضدعفونی کردن بیمارستان‌ها و مدارس انجام شده است.

  حفیظی در پایان خاطرنشان کرد: امروز در مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه که به همت سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان استان تهران، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و خیران مدرسه‌ساز در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزارشد، هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۰۰هزار تومان و هزار کارت هدیه ۲۰۰هزار تومانی توزیع شد.

  انتهای پیام/*

   167 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای