امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 19 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:15 | تعداد بازدید : 858 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۱۵ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از دو میلیارد تومان در پیشوا

  فرماندار پیشوا از توزیع ۱۵ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از دو میلیارد تومان در پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد:وجود بقعه متبرکه ...

  فرماندار پیشوا از توزیع ۱۵ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از دو میلیارد تومان در پیشوا خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد:وجود بقعه متبرکه امامزاده جعفر(ع) مبنای شکل‌گیری شهرستان بوده و پیشوا را به کانون فعالیت های فرهنگی و مذهبی تبدیل کرده است مردم پیشوا به واسطه قیام ۱۵ خرداد و پیشتازی در انقلاب به گردن نظام و مسئولان دِین دارند ولی این حق به خوبی ادا نشده است.

  وی افزود: علیرغم خدمات بسیار دولت طی سالیان گذشته هنوز مشکلات زیادی در شهرستان وجود دارد و با توقعات و مطالبات مردم فاصله زیاد است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: اقتصاد پیشوا بر کشاورزی و دامپروری استوار است و با توجه به جایگاه خوبی که در استان و کشور دارد، توجه به این حوزه و اعطای تسهیلات ویژه به آن، در شرایط تحریم نفتی می‌تواند به تامین نیازمندیهای مردم و تقویت اقتصاد کشور کمک کند.

  وی ادامه داد:متاسفانه بخش صنعت شهرستان ضعیف است و علیرغم برخورداری از ویژگی‌های ممتاز، به دلیل برخی محدودیت‌ها با بخش کمی از ظرفیت خود فعالیت می‌کند و باید اقدامات ویژه‌ای با کمک بنیاد مستضعفان برای تقویت صنعت و اتصال آن به بخش کشاورزی با ایجاد صنایع تبدیلی انجام شود.

  وی گفت: قبل از شیوع کرونا پیشوا جزو اولین شهرستانهایی بود که این موضوع را بسیار جدی گرفت چراکه فقدان بیمارستان می‌توانست مشکلات ناشی از اپیدمی بیماری را مضاعف و خسارت‌های جبران‌‌ناپذیری ایجاد کند.

  عباسی اضافه کرد: از همان ابتدای شیوع ویروس کووید۱۹، همه نهادها و ارگان‌ها پای کار آمدند و با برنامه‌ریزی‌ به‌هنگام اقدامات خوبی برای تولید مواد ضدعفونی اعم از محلول دست و سطوح و ژل و ماسک انجام شد و توانستیم در این زمینه به نیازهای شهرستان و بخشی از منطقه را تامین کنیم.

  حسین عباسی بیان کرد: طی ۴ ماه گذشته با کمک همه مجموعه ها و گروه‌های جهادی و ارگان‌ها در مجموع ۱۵ هزار و ۲۵۲ بسته کمک‌های معیشتی به ارزش بیش از دو میلیارد تومان از محل کمک های خیرین و ادارات جمع‌آوری و توزیع شد.

  وی گفت: همچنین ۳۶ هزار و ۲۵۰ بسته مواد ضد عفونی کننده حدود ۹۵۰ میلیون تومان هم تامین و در اختیار مردم قرار داده شد که این بسته ها علاوه بر کمک‌های بنیاد مستضعفان و سایر نهادهای حمایتی است پیشوا یکی از شهرستان هایی است که بیشترین تعداد خانوارهای مددجو را دارد و باید از این حیث مورد توجه ویژه قرار گیرد.

  http://nedayepishva.com/?p=64260&preview=true لینک کوتاه

   115 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای