امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۹ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۰۶ | تعداد بازدید : 4678 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع گسترده مرغ گرم در شهرستان پیشوا

  توزیع گسترده مرغ گرم در شهر و روستاهای شهرستان پیشوا باعث پایین آمدن قیمت مرغ شد. به گزارش ندای پیشوا: شنبه با پخش ۲۵ تن مرغ گرم بین ۱۸ عامل ...


  توزیع گسترده مرغ گرم در شهر و روستاهای شهرستان پیشوا باعث پایین آمدن قیمت مرغ شد.


  به گزارش ندای پیشوا: شنبه با پخش ۲۵ تن مرغ گرم بین ۱۸ عامل که ۱۰ عامل ان در روستا بود علاوه بر رضایت مردم، سبب کاهش قیمت مرغ در سطح شهرستان هم شد تا جایی که برخی مرغ فروشان آزاد اقدام به برداشتن تابلو قیمت کردند.  همچنین دیروز یکشنبه نیز با پخش ۱۵ تن و امروز دوشنبه نیز با پخش ۱۳ تن قیمت مرغ در مرغ فروشیهای آزاد به قیمت مرغ تنظیم بازاری نزدیک شد.


  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پیشوا در گفتگو با ما گفت: پخش مرغ گرم ادامه دارد و هر عامل فروش مرغ می تواند با مراجعه به اداره ما در ابتدای خیابان مالک اشتر پیشوا سهمیه مرغ با نرخ دولتی را دریافت کند.


  برازش افزود: توزیع شکر و برنج بصورت محدود در شهرستان وجود دارد و ما همچنان از استان پیگیر دریافت گوشت به نرخ دولتی هستیم تا در بازار توزیع کنیم.

  هر چند در هفته های گذشته عدم توزیع مرغ در شهر و روستاها و محدود بودن میزان توزیع آن تا حدودی نارضایتی های مردم را در پی داشت ولی در چند روز گذشته مردم مراتب سپاس خود را اعلام داشتند.

  ۶۲۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای