امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۰۲ | تعداد بازدید : 20129 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع عادلانه خدمات اساس کار شورای اسلامی پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛احمد قمی در نشست خبری به مناسبت روز شوراهای اسلامی که با حضور شهردار و اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت:یکی از برنامه های مدنظر شورای پنجم ...

  توزیع عادلانه خدمات اساس کار شورای اسلامی پیشوا

  سخنگوی شورای اسلامی پیشوا گفت:در بودجه ۹۷ توزیع عادلانه خدمات به شهروندان اساس کار شورا خواهد بود و هیچ فرقی بین شهرک های حاشیه و بافت های دیگر شهری وجود ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛احمد قمی در نشست خبری به مناسبت روز شوراهای اسلامی که با حضور شهردار و اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت:یکی از برنامه های مدنظر شورای پنجم شفاف سازی در ارتباط با اصحاب رسانه است تا با ارتباط بهتر و انعکاس مشکلات سطح شهر از طریق اصحاب رسانه به شهروندان نقاط ضعف را از بین ببریم و نقاط قوت خود را تقویت کنیم.
  وی با اشاره به اینکه شورای پنجم برنامه محوری را در دستور کار خود قرار داده است افزود:هنوز با چشم انداز مدنظر خود در شورای اسلامی شهر پیشوا فاصله داریم و در این چهار سال اثبات خواهیم کرد خواستن توانستن است .
  قمی افزود:در بودجه ۹۷ توزیع عادلانه خدمات به شهروندان اساس کار شورا خواهد بود و هیچ فرقی بین شهرک های حاشیه و بافت های دیگر شهری وجود ندارد.
  سخنگوی شورای اسلامی شهر پیشوا با اشاره به تشکیل کمیسیون های تخصصی گفت:به همت شورای اسلامی پیشوا کمیسیون های تخصصی با حضور متخصصین و صاحب نظران برگزار می شود که در خصوص ترافیک شهری و ارتقاء فرهنگی و بحث زیر ساخت ها به تبادل نظر و بحث پرداخته می شود.
  وی در ادامه اضافه کرد:ساخت فرهنگسرا در بودجه سال ۹۷ پیش بینی شده است، همچنین در خصوص زمین فرهنگسرا با مشکل روبرو نیستیم و مکانی در دسترس تر را برای این مهم در نظر گرفته ایم.
  قمی در پایان با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت شهر را بانوان تشکیل می دهند عنوان کرد: پارک ویژه بانوان مهمترین برنامه برای رفاه شهروندان در سال جاری پیش بینی گردیده که طرح های اولیه و جانمایی لازم صورت پذیرفته است و تا پایان سال ۹۷ فاز یک آن تکمیل خواهد شد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای