امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 4 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:19 | تعداد بازدید : 6578 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع آرد مورد نیاز نانواییهای جنوبشرق استان تهران

  محمد گلدستانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ندای پیشوا افزود: شهرستان‌های جنوب‌ شرق استان تهران شامل ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت با بیش از یک میلیون نفر جمعیت از یک ...

  محمد گلدستانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ندای پیشوا افزود: شهرستان‌های جنوب‌ شرق استان تهران شامل ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت با بیش از یک میلیون نفر جمعیت از یک هزار و ۱۱۱ واحد نانوایی برخوردارند که ماهانه ۹ هزار و ۱۰۵ تن آرد بین این واحدهای نانوایی توزیع می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: از مجموع نانوایی‌های فعال در مناطق شهری و روستایی جنوب‌شرق تهران، ۷۵۲ واحد یارانه‌ای و ۳۵۹ واحد آزاد یا نیمه‌یارانه‌ای هستند.

  این مسئول سهمیه آرد یارانه‌ای و آزاد شهرستان ورامین را به ترتیب یک هزار و ۸۰۰ و ۸۹۸ تن، شهرستان پاکدشت ۲ هزار و ۲۵۰ و ۸۰۲ تن، شهرستان پیشوا ۶۹۰ و ۴۴۵ تن و سهیمه آرد یارانه ای قرچک را یک هزار و ۵۱۲ و آرد آزاد این شهرستان را ۷۱۲ تن اعلام کرد.

  گلدستانی اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا، تأمین آرد مورد نیاز نانوایی‌های شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران در دستور اداره سیلو و غله قرار گرفت و با نیازسنجی واحدها، زمینه انتقال آرد نانوایی‌های آزادپز و یارانه‌ای فراهم شد.

  وی تصریح کرد: اواخر اسفندماه سال گذشته، حواله آرد مورد نیاز نانوایی‌ها در فروردین ماه نیز صادر شد تا هیچ‌گونه مشکلی در تأمین آرد در ایام تعطیلات نوروز و زمان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به وجود نیاید.

  رئیس اداره غله جنوب‌شرق تهران تأکید کرد: هیچ نانوایی به دلیل نداشتن آرد در جنوب‌شرق تهران طی روزهای گذشته تعطیل نشده است.

  گلدستانی افزود: در حال حاضر ۴ کارخانه آرد در حوزه جنوب‌شرق استان تهران مشغول به فعالیت می‌باشند که گندم مورد نیاز این کارخانجات نیز بدون مشکل تأمین می‌شود.

  ۹۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای