امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۵ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۹ | تعداد بازدید : 81080 نفر | امتیاز خبر :
 • توجه بیشتر به جوانان ارزشی در مسئولیت

  توجه بیشتر به جوانان ارزشی در مسئولیت باید به جوانان ارزشی در مسئولیت دادن توجه بیشتری کرد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در ...

  توجه بیشتر به جوانان ارزشی در مسئولیت

  باید به جوانان ارزشی در مسئولیت دادن توجه بیشتری کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام صادق ع دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا گفت: با توجه به قانون اخیر منع بکار گیری بازنشستگان، مسئولان مربوطه در استفاده از جوانان ارزشی اهتمام بیشتری داشته باشند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا افزود: اگر ظرفیتهای داخلی شناخته شود و استفاده درست از ان شود هیچگاه محتاج کشورهای خارجی نمی شویم.
  وی گفت: در هر زمینه ای که برنامه ایی برای پیشرفت کشور با اتکا به کشورهای خارجی بوده است، منفعتی که نداشته این هیچ، حتی ضرر هم کرده ایم.
  حجت الاسلام باقری افزود: در بحث عدالت اجتماعی آیا زندگی برخی مسئولان با مردم طبقه متوسط و پایین تطابق دارد؟ مسلما ندارد، آیا نباید به وضع اقتصادی مردم بیشتر توجه کرد، مردمی که در همه صحنه های انقلاب پشتیبان نظام و ارزشهای آن بوده اند.
  وی گفت: این مسئولیتی که به برکت خون شهدا در اختیار مسئولان قرار گرفته است باید بیشتر شکرگذار باشند و به مردم خدمت رسانی کنند زیرا که مردم شاهد هستند و مشکلات را حس می کنند.


   

  ۱۷۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای