امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 27 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:56 | تعداد بازدید : 384 نفر | امتیاز خبر :
 • تهدیدات علیه ایران به برکت خون شهدا دفع شده است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فعالان بسیج شهرستان محلات با اشاره به وضعیت آمریکا که به گفته دو نامزد ریاست جمهوری آن کشور ...

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اینکه برخی فکر می‌کنند با مذاکره تهدیدات علیه ایران دفع شد، اشتباه است، تهدیدات علیه ایران به برکت خون شهدا دفع شده است.

  تهدیدات علیه ایران به برکت خون شهدا دفع شده است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فعالان بسیج شهرستان محلات با اشاره به وضعیت آمریکا که به گفته دو نامزد ریاست جمهوری آن کشور درگیر مشکلات فراوان است، گفت: آمریکا که ۲۰ هزار میلیارد دلار بدهی دارد و پس از حمله به برج های دو قلو به گفته رئیس جمهورشان ۴۵۰ هزار نفر با سلاح گرم کشته شدند، آیا توان حمله به کشوری چون ایران را دارد؟!

  وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آمریکا هر کجا که می‌رفت جلوی پای او گل می ریختند، گفت: امروز رئیس جمهور آمریکا در هر کشوری که وارد می شود مورد اعتراض قرار می گیرد و در برخی از کشورها بدون خبر می رود تا مورد اعتراض مردم قرار نگیرد.

  سردار نقدی افزود در نقطه مقابل محبوبیت ایران و رهبران ایران روز به روز در حال افزایش است به گونه ای که بسیاری از جوانان کشورها عکس امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی را در دست می گیرند.

  سردار نقدی با اشاره به روند افزایش گرایش به اسلام در کشورهای اروپایی اظهار نمود: بعید نیست در آینده ای نزدیک، برخی از کشورهای اروپایی به سازمان کنفرانس اسلامی بپیوندند.

  وی با اشاره به روند رو به رشد توانمندی‌های دفاعی کشور گفت: ما در گذشته از کمترین امکانات نظامی و دفاعی برخوردار بودیم در حالی که امروز از بهترین امکانات دفاعی برخورداریم و ایران از امن ترین کشورها است.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۱۱۰ total views, 1 views today


  ابرچسب : , , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای