امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 19 سپتامبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:33 | تعداد بازدید : 8122 نفر | امتیاز خبر :
 • تنها سالن همایش های پیشوا، مستهلک شده و درخور برگزاری مراسمات این شهرستان نیست

  حسین کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در شهرستان پیشوا با محمدکرم محمدی فرماندار این شهرستان دیدار کرد و طی آن مهمترین مسائل این جمعیت در پیشوا مطرح و ...

  فرماندار پیشوا اظهار داشت: سالن هلال احمر پیشوا به عنوان تنها سالن برگزاری همایش ها، فاقد امکانات مناسب سرمایشی، گرمایشی، نورپردازی، صوتی و … است و تجهیزات و امکانات موجود در آن نیز مستهلک شده  و در خور برگزاری مراسم های این شهرستان نیست.

  تنها سالن همایش های پیشوا، مستهلک شده و درخور برگزاری مراسمات این شهرستان نیست

  حسین کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در شهرستان پیشوا با محمدکرم محمدی فرماندار این شهرستان دیدار کرد و طی آن مهمترین مسائل این جمعیت در پیشوا مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این دیدار گفت: در سال جاری اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از سوی هیئت دولت برای جمعیت مصوب شده است که امیدواریم با تخصیص آن بتوانیم بخشی از اهداف جمعیت را تحقق بخشیم.

  کتابدار افزود: هلال احمر، به عنوان معین دولت وظیفه امداد و نجات در حوادث را بر عهده دارد.

  وی گفت:  بر اساس قانون، بخشی از درآمد جمعیت هلال احمر از اختصاص درصدی از حق الثبت دفاتر اسناد رسمی حاصل می شود و با توجه به کاهش معاملات، درآمدهای جمعیت در این بخش پایین آمده است.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران نقش فرمانداران را در تحقق اهداف جمعیت موثر دانست و گفت: همواره هماهنگی و تعامل ویژه رؤسای شعب با فرمانداران را به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها مورد تاکید ویژه قرار داده ایم.

  فرماندار پیشوا نیز در این دیدار بیان داشت: پیشوا با وجود اینکه یکی از قطب های کشاورزی و دامی کشور محسوب می شود ولی محروم ترین شهرستان استان تهران است.

  محمدی گفت: اختصاص درصد قابل توجهی از گلخانه های کشور به این شهرستان، تولید سالانه بیش از ۶۵۰ هزار تن تولیدات جالیزی و ۵۲ هزار تن شیر و داشتن بیش از ۱۰ هزار رأس دام سنگین در پیشوا نشان از اهمیت و نقش این شهرستان در چرخه اقتصادی و تامین فرآورده های دامی و زراعی کشور است.

  وی اظهار داشت: سالن هلال احمر پیشوا به عنوان تنها سالن برگزاری همایش ها، فاقد امکانات مناسب سرمایشی، گرمایشی، نورپردازی، صوتی و … است و تجهیزات و امکانات موجود در آن نیز مستهلک شده  و در خور برگزاری مراسم های این شهرستان نیست و نیاز است در جهت به روز رسانی این سالن پیگیری های موثری صورت بگیرد.

  محمدی افزود: فرمانداری پیشوا نامه نگاری های اولیه را با مسئولان فرادستی در استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی در جهت تجهیز این سالن صورت داده است و نیاز است تا جمعیت هلال احمر نیز همکاری و پیگیری لازم در این خصوص را انجام دهد.

  همچنین در این جلسه در خصوص مجتمع فرهنگی ورزشی هلال احمر در روستای قلعه سین واقع در بخش مرکزی شهرستان پیشوا به عنوان یکی از ظرفیت های فرهنگی و ورزشی منطقه و رفع مشکلات آن به گفت و گو پرداخته شد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری پیشوا

   212 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای