امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 30 سپتامبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 11:41 | تعداد بازدید : 8312 نفر | امتیاز خبر :
 • اقتصاد مقاومتی تنها با حرف زدن محقق نمی شود/ انجام عملی که موجب تبلیغات سوء علیه شیعیان شود، جایز نیست

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی در خطبه دوم نمازجمعه این هفته شهرستان پیشوا با اشاره به 13 مهرماه سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) به فرانسه ...

  امام جمعه موقت پیشوا تصریح کرد: باید به بخش دوم شعار سال یعنی «اقدام و عمل» توجه کنیم و الا تنها به صرف گفتن، اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نمی کند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی در خطبه دوم نمازجمعه این هفته شهرستان پیشوا با اشاره به ۱۳ مهرماه سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) به فرانسه اظهار داشت: امام خمینی(ره) برای از بین بردن سلطه آمریکا و عزت دادن به ملت ایران قیام کرد.

  وی افزود: امروز بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، ما که ادعا می کنیم پیرو خط امام(ره) هستیم باید همان روش و مسیر را طی کنیم.

  امام جمعه موقت پیشوا تصریح کرد: آمریکا جرثومه فساد است و امروز این مطلب برای همه روشن است.

  حسینی با بیان این که آمریکا امروز ذلیل شده است، اظهار داشت: امروز باید کاری کنیم که ذلت آمریکا تا ابد باقی بماند و اگر کسی نیتی غیر از این داشته باشد گناهی نابخشودنی مرتکب شده است.

  وی افزود: ملت بزرگ ایران در برابر آمریکا ایستاده اند و تا آخر هم خواهند ایستاد.

  خطیب نماز جمعه پیشوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: در این مدت اقداماتی صورت گرفته است اما آن طور که انتظار می رفت، کار انجام نشده است.

  حسینی، پیشنهاد کرد تا هر استان و شهرستان به صورت مستقل و مجزا برای عملی کردن شعار سال و تولید کار و اشتغال جوانان اقدام کنند.

  وی افزود: امیدواریم به بخش دوم شعار امسال یعنی «اقدام و عمل» توجه کنیم و الا تنها به صرف گفتن، اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نمی کند.

  امام جمعه موقت پیشوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، اظهار داشت: عزاداری حضرت امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش، به دل دشمنان اسلام وحشت می اندازد.

  حسینی با اشاره مخالفت دشمنان اسلام از گذشته تاکنون با عزاداری حضرت اباعبدالله علیه السلام، بیان داشت: در اوایل انقلاب برخی از روشنفکران که قصد دور کردن مردم از عزاداری را داشتند، می گفتند که مگر امام حسین علیه السلام پیروز نشده است پس چرا عزاداری می کنید باید جشن بگیریم، که حضرت امام(ره) با تیزبینی که داشتند فرمودند، همان عزاداری سنتی را بهتر از سابق انجام دهید.

  وی افزود: دشمن با نفوذ در شعارها و نوحه ها و القاء خرافات، قصد تخریب عزاداری های ما را دارد.

  امام جمعه موقت پیشوا تصریح کرد: اگر امروز رهبر انقلاب، مراجع و بزرگان انجام عملی را نهی می کنند، والله غرض شخصی ندارند بلکه مصلحت اسلام را در نظر می گیرند و می خواهند این نهضت سالم بماند.

  حسینی تأکید کرد: انجام عملی که موجب تبلیغات سوء علیه شیعیان شود، جایز نیست.

  ۱۵۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای