امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 29 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:51 | تعداد بازدید : 7913 نفر | امتیاز خبر :
 • تنظیم تفاهم‌نامه برای تکمیل بیمارستان پیشوا/ مردم از دانشگاه آزاد انتظار ادای دِین دارند

  فرماندار شهرستان پیشوا از تنظیم تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از بیمارستان این منطقه خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, ...

  فرماندار شهرستان پیشوا از تنظیم تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از بیمارستان این منطقه خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبه نشستی که با حضور استاندار محترم، روسای دانشگاه‌‌های آزاد اسلامی و علوم پزشکی شهید بهشتی و معاونانشان، فرماندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور تکمیل، تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان پیشوا تنظیم شده است.

  وی افزود:بر اساس این تفاهمنامه مالکیت بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی به همراه کلیه متعلقات و منضمات آن به دانشگاه علوم پزشکی واگذار می‌شود.

  عباسی تصریح کرد: با این نقل و انتقال، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای تکمیل بیمارستان در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته و متعهد می‌گردد نسبت به پذیرش و آموزش بالینی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه‌های آزاد اسلامی به صورت رایگان اقدام نماید شهرستان پیشوا در سال‌های گذشته با در اختیار قرار دادن حدود ۱۱۰ هکتار زمین برای تاسیس دانشگاه و ۳۳ هکتار برای تاسیس بیمارستان وظیفه خود را نسبت به این نهاد انجام داده است.

  وی ادامه داد: اکنون که نبود بیمارستان به خصوص در زمان شیوع کرونا مشکلاتی را برای شهرستان ایجاد کرده، مردم از دانشگاه آزاد اسلامی انتظار دارند با امضای تفاهم‌نامه دِین خود را به این منطقه ادا نماید.

  فرماندار پیشوا گفت: با این اقدام، روند تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با سرعت هر چه تمام‌تر دنبال و این نیاز منطقه مرتفع می‌گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67919&preview=true لینک کوتاه

   414 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای