امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 28 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:19 | تعداد بازدید : 3408 نفر | امتیاز خبر :
 • تمهیدات جدی و سخت دادستان پیشوا برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا

  به گزارش ندای پیشوا, عادل رحمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا در خصوص فاصله گذاری اجتماعی تمهیدات جدی و سختی به فرماندهی نیروی انتظامی و فرمانداری این شهرستان ابلاغ کرد. دادستان پیشوا ...

  به گزارش ندای پیشوا, عادل رحمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا در خصوص فاصله گذاری اجتماعی تمهیدات جدی و سختی به فرماندهی نیروی انتظامی و فرمانداری این شهرستان ابلاغ کرد.

  دادستان پیشوا در این ابلاغیه اظهار کرد: در راستای اقدامات پیشگیرانه و اجرای طرح ابلاغی موسوم به فاصله گذاری اجتماعی و به منظور تسهیل اقدامات و اعمال نظارت بر روند عملیات اجرایی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت عموم افراد جامعه و با توجه به اینکه ادامه فعالیت اصناف(غیر از موارد مستثنی شده)مضر به سلامت افراد و تهدید علیه بهداشت عمومی جامعه بوده و موضوع از مصادیق حقوق عامه تلقی می‌شود مقتضی است ضمن هماهنگی با نهادهای ذیربط و مقامات قضایی برای رفع موانع اجرایی و قانونی، نسبت به اجرای کلیه الزامات طرح از قبیل کنترل مبادی ورودی و خروجی و ممانعت از ورود افراد غیرساکن در این شهرستان، حمل و نقل درون شهری، جلوگیری از هرگونه مراسم و تجمع افراد و حضور اشخاص در پارک‌ها، بوستان‌ها و اراضی کشاورزی و مزارع و تعطیلی برخی از اماکن کسب و سایر الزامات طرح اقدام شود.

  در صورت هر گونه مقاومت و یا تمرد اشخاص در حین اجرای طرح موصوف اقدام قانونی لازم با هماهنگی شخص اینجانب یا معاون محترم دادستان از قبیل الزام افراد به همکاری و پلمب اماکن معمول و ضمن رفع موانع اجرایی و اتخاذ تمهیدات لازم نسبت به تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان اقدام و نتیجه به دادستانی گزارش شود.

  چنانچه اماکن و یا محل تخلف در راستای مقررات قانونی پلمب شود هر گونه فک پلمب باید با اطلاع و مجوز قضایی ذیربط صورت گیرد.

   170 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای