امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:34 | تعداد بازدید : 12447 نفر | امتیاز خبر :
 • تلاش هرچه بیشتر برای معرفی امامزاده جعفر ع پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه پیشوا گفت: در معرفی امامزاده جعفرع کوتاهی شده است و همه مسئولان و طلاب و غیره در این امر مقصریم و باید از زوایای مختلف این ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه پیشوا گفت: در معرفی امامزاده جعفرع کوتاهی شده است و همه مسئولان و طلاب و غیره در این امر مقصریم و باید از زوایای مختلف این فرزند امام معصوم بلافصل را معرفی کنیم

  حجت الاسلام باقری افزود: دست اندرکاران تلاش کنند تا سالروز شهادت حضرت جعفربن موسی ع که پنج شنبه است به بهترین نحو برگزار شود و مردم حضوری باشکوه داشته باشند.

  وی گفت: مراسم شهادت ولی نعمت شهرمان از چهارشنبه تا جمعه ادامه دارد و سخنران اصلی مراسم در پنجشنبه حاج آقا ابو ترابی هست و باید کاری کنیم این امامزاده از غربت در بیاید.

  امام جمعه پیشوا افزود: امثال جانباز شهید خوانساری که اخیرا به یارانش پیوست زیاد هستند که باید تکریم بهتری شوند چون این جانبازان ذخایر انقلابند.

  وی اظهار کرد: اجر همسر شهید خوانساری کمتر از خود شهید نیست که ۳۷ سال به ایشان رسیدگی کرد و گمان نمی کتم ما بتوانیم یک روزش هم را تحمل کنیم.

  امام جمعه پیشوا گفت : امیدواریم فردا مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره fatf تصمیم انقلابی بگیرد و راه انتخابشان روشن است زیرا رهبری تذکراتی معنا دار در این خصوص که اعتماد به غرب فایده ندارد داده است و مراجع هم سخنان واضحی در برابر اتکا به غرب و ساز و کارهای آن گفته اند.

  امام جمعه پیشوا افزود: راهپیمایی ۲۲بهمن نشان از اراده مردم برای حفظ انقلاب و اداره مملکت به دست جوانان است و همه باید به جوانان اعتماد کنند این جوانان تربیت یافته مکتب انقلابند و باید به انها افتخار کرد چون از دل آنها جوانان مدافع حرمی سرافرازی کرده اند که نشان ادامه راه امام و شهداند.

  وی بیان کرد: در همین شهرستان حدود ۲۰ درصد جمعیت، نسبت پارسال با توجه با ازدیاد مشکلات، بیشتر بود که پایداری، مقاومت و تبعیت از ولایت فقیه را به منصه ظهور گذاشت.

  خطیب جمعه پیشوا گفت: مذاکره و نگاه به غرب و مدیران لیبرال جز عقب ماندگی برای کشور چیز دیگری ندارند و تنها راه بالندگی مضاعف کشور تکیه به توان داخلی است.

  وی در پایان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی زاهدان گفت: اوج خفت آمریکا و همدستانش را در حمله ذلیلانه شان به سپاهیان پاسدار امنیت دیدیم و این نشان می دهد راه انقلاب درست است و مابه عنوان وارثان خون شهدا باید پایبند به اهداف انان باشیم و جواب قاطع به دشمنان را خواستاریم.

  ۱,۵۶۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای