امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۹ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۳۳ | تعداد بازدید : 13015 نفر | امتیاز خبر :
 • تلاش برای بصیرت افزایی جوانان به منظور ورود به فضای مجازی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ اسماعیل تاجیک نوری در سخنرانی قبل از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار ...

  تلاش برای بصیرت افزایی جوانان به منظور ورود به فضای مجازی

  مسئول واحد مرکزی خبر در پیشوا گفت:از جوانان و قشر احساسی شروع کنیم و از تاثیرات برخورد نرم و چهره به چهره برای روشنگری و بصیرت افزایی برای ورود به فضای مجازی غافل نشویم چرا که جوانان ما بیشترین وقت خود را در فضای مجازی سپری می کنند.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ اسماعیل تاجیک نوری در سخنرانی قبل از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار داشت:با توجه به اظهارات دانشمندان بزرگ در دنیای امروز علاوه بر قدرت نظامی ،رسانه با وجود اخبار مختلف رکن اول قدرت محسوب می شود.
  وی افزود:در مدت دو سال و نیم از آغاز به کار با حداقل امکانات و کمک های خیرین در دفتر صدا و سیما پیشوا اخبار و مطالبات مردم را در تلویزیون ،رادیو، روزنامه جام جم و سایت واحد مرکزی خبر و فضای مجازی انتقال دادیم.
  مسئول صدا و سیما پیشوا بیان داشت:در این مدت با توجه به امکانات محدود ۷۰ گزارش مستند خبری تولید شد که با عنایت مسئولان مشکلات مردم برطرف گردید و در برخی موارد با شکایت مسئولان از بنده همراه بود.
  وی افزود:در رادیو تهران حدود ۴۰۰ مصاحبه از شهرستان پیشوا پخش شد که عمدتا به صورت پیگیری مردمی بود،همچنین خبرهای منعکس شده در سایت و فضای مجازی غیر قابل شمارش است.

  تاجیک با اشاره به تازه تاسیس بودن واحد مرکزی خبر در پیشوا بیان داشت:بسیاری از ادارات شهرستان ساختمان ،امکانات و ملزومات لازم را ندارند اما با توجه به اینکه رسانه جایگاه اول را دارد برای رسیدن به اهداف عالیه باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی افزود: با پیگیری های امام جمعه و در جلسات اخیر با مسولان شهری و شهردار قرار بر این شده است در روزهای  روز آینده مشکلات مرتفع شود.

  مسئول بسیج رسانه شهرستان پیشوا در خصوص فضای مجازی و تلاش دشمن برای درگیر نمودن جوانان و نوجوانان بیان نمود: عده ای در داخل و در خارج از کشور با دروغ ،شایعه و تشویش اذهان عمومی درصدد بر هم ریختن وضعیت کشور و بهره برداری از آن هستند.
  وی افزود :گسترده شدن فعالیت های فیس بوک،اینستاگرام،تلگرام و انبوه شبکه های اجتماعی وابسته به بیگانگان باعث تضعیف جایگاه پیام رسان های داخلی گردیده است منتها ما نمی توانیم این فضا را برای جولان عده ای منفعت طلب خالی نماییم.

  تاجیک با اشاره به خطرات فضای مجازی گفت: هشدارهای مقام معظم رهبری از شکل گیری ناتو فرهنگی،تهاجم فرهنگی ،شبیه خون فرهنگی و حالا هم کشتار در فضای مجازی باید جدی گرفته شود .
  وی در ادامه افزود: باید از جوانان و قشر احساسی شروع کنیم و از تاثیرات برخورد نرم و چهره به چهره برای روشنگری و بصیرت افزایی غافل نشویم چرا که جوانان ما بیشترین وقت خود را در فضای مجازی سپری می کنند.
  مسئول بسیج رسانه شهرستان پیشوا در پایان گفت:فضای جامعه امروز چند بعدی است و در تمام ابعاد، وضعیت مطلوب نیست و ما با مشکلاتی روبرو هستیم اما ما با درس گرفتن از هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت باید در برابر توطئه ها ایستادگی کنیم.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای