امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 15 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:35 | تعداد بازدید : 18843 نفر | امتیاز خبر :
 • تقویت و ارتقای سطح فرهنگ نیازمند یک خیزش عمومی است/ مطالعه باید جزو ضروریات زندگی مردم باشد

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که مطالعه باید جزضروریات زندگی مردم باشد گفت: تقویت و ارتقای سطح فرهنگ نیازمند یک خیزش عمومی است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که مطالعه باید جزضروریات زندگی مردم باشد گفت: تقویت و ارتقای سطح فرهنگ نیازمند یک خیزش عمومی است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با رئیس اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: فرهنگ ‌در کالبد همه فعالیت‌های گوناگون جامعه جریان دارد و تلاش و اقدام در این حوزه آثار خود را در دیگر بخش‌ها نیز نشان خواهد داد.

  وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اقدامات مبتنی بر هنر می‌تواند در ارتقای فرهنگ عمومی و نیل به اهداف مدنظر اثرگذار باشد.

  عباسی تصریح کرد: وحدت و اتفاق نظر دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در راستای تبیین و ترویج هر چه بیشتر جایگاه کتاب و کتابخوانی و در نتیجه افزایش سطح آگاهی و دانایی مردم ضروری است باید با برنامه‌ریزی‌های اثربخش کتاب را جزو ضروریات زندگی روزانه مردم قرار داده و ضعف موجود در این حوزه را برطرف کنیم.

  وی ادامه داد: شیوع کرونا علیرغم تمامی تهدیدات، فرصت‌هایی از جمله استفاده بهینه از فضای مجازی را ایجاد کرد که از این فرصت می‌توان برای سوق دادن مردم به‌خصوص قشر جوان به سمت مطالعه استفاده نمود.

  وی گفت:با همت گروه‌ها و طیف‌های مختلف باید یک خیزش عمومی در راستای تقویت فرهنگ‌ جامعه ایجاد شود تا در نهایت اقتصاد، امنیت و اجتماع قوی‌تری داشته باشیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67889&preview=true لینک کوتاه

   266 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای