امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:51 | تعداد بازدید : 473 نفر | امتیاز خبر :
 • تقویت همراه اول در‌ جلیل آباد و شهرک‌ نقش جهان پیشوا طی دو ماه آینده

  مدیر تحصیل سایت همراه اول از تقویت همراه اول در جلیل آباد و شهرک نقش جهان شهرستان پیشوا طی دو ماه آینده خبر داد/ به گزارش ندای پیشوا, حسام چمنی مدیر تحصیل سایت ...

  مدیر تحصیل سایت همراه اول از تقویت همراه اول در جلیل آباد و شهرک نقش جهان شهرستان پیشوا طی دو ماه آینده خبر داد/

  به گزارش ندای پیشوا, حسام چمنی مدیر تحصیل سایت همراه اول در استان تهران در نشست با حسین عباسی فرماندار و مسئولان پیشوا اظهار کرد: پوشش همراه اول در پیشوا بالای ۹۰ درصد است ولی با این حال مشکلاتی در نقاط مختلف شهرستان وجود دارد.

  وی افزود: یکی از مشکلات پیش روی ما برای توسعه شبکه، ممانعت مردمی است که به هموطنان اطمینان می دهیم تجهیزات مخابراتی ضرری را متوجه سلامت آنان نمی‌کند و در صورت نگرانی در این خصوص می‌توانند این موضوع را از سازمان انرژی اتمی استعلام بگیرند.

  عباسی تصریح کرد: برای رفع مشکل آنتن‌دهی همراه اول در جلیل‌آباد، اقدام به جابجایی و بهینه‌سازی سایت نمودیم که با مرتفع شدن مشکل برق‌رسانی ظرف دو ماه آینده وارد شبکه می‌شود.

  وی ادامه داد: همچنین سایتی برای شهرک نقش جهان طراحی شده که تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و مشکلات آنتن‌دهی همراه اول در این منطقه و حتی بخشی از شهرک صنعتی رفع می‌گردد.

  فرماندار پیشوا گفت: با توجه به اهمیت شهرک صنعتی و نقش آن در توسعه اقتصادی، راه‌اندازی سایت همراه اول برای رفع مشکلات ارتباطی این شهرک نیز در دستور کار است.

  http://nedayepishva.com/?p=63321&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۵۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای