امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 21 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:50 | تعداد بازدید : 1051 نفر | امتیاز خبر :
 • تقدیر فرماندار و امام جمعه پیشوا از فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران

  فرماندار و امام جمعه پیشوا از فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران قدردانی کردند/   به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار و حجت الاسلام باقری امام جمعه و امینی رئیس شبکه ...

  فرماندار و امام جمعه پیشوا از فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران قدردانی کردند/

   

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار و حجت الاسلام باقری امام جمعه و امینی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا صبح امروز طی دیداری با دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران از وی و معاونین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اهدای لوح قدردانی نمودند.

  رئیس و اعضای ستاد مقابله با کرونا شهرستان پیشوا در تقدیر از دکتر زالی و همکارانش اجرای موفقیت آمیز طرح های پیشگیرانه و کنترل ویروس کرونا را مرهون تلاش و مجاهدت شبانه روزی کادر درمان و مسئولان و ستاد مقابله با کرونا در سطح ملی واستان تهران دانسته که نتیجه آن تحقق حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری است.

  مسئولان شهرستان پیشوا مقابله با این ویروس را برگ زرین دیگری از افتخارات فرهنگ و تاریخ کشور عنوان نموده و از نقش آفرینان این حماسه تشکر و قدردانی کردند.

  رئیس و اعضای ستاد مقابله با کرونای شهرستان پیشوا ابراز امیدواری نمودند این تلاش ها علی رغم همه کمبودها با جدیت تداوم یافته تا در سایه الطاف الهی و با همکاری مردم به زودی شاهد شکست و پایان یافتن این بیماری باشیم.

  همچنین مسئولان در این دیدار احداث بیمارستان ۳۲ تخت خوابی پیشوا و ارتقای زیرساخت های بهداشتی و درمانی منطقه را پیگیری کردند.

   

   

  http://nedayepishva.com/?p=67201&preview=true لینک کوتاه

   48 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای