امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۴ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۱ | تعداد بازدید : 19577 نفر | امتیاز خبر :
 • تقدیر از چهل خیر بمناسبت چله انقلاب در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی ره استان تهران در حاشیه مراسم تقدیر از حامیان و خیران در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی شهرستان پیشوا گفت: ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی ره استان تهران در حاشیه مراسم تقدیر از حامیان و خیران در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی شهرستان پیشوا گفت: کمیته امداد استان تهران حدود ۱۷۰ هزار نفر جمعیت مددجو تحت حمایت خودش دارد که غالب این جمعیت مددجو، زنان سرپرست خانوار هستند که بدلیل فوت سرپرست یا به دلیل طلاق و سایر مسائل تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و تعدادی از این افراد هم هستند که مردان سرپرست خانواده هستند که بدلیل ناتوانی جسمی یا اینکه با تاییدیه کمیسیون پزشکی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ره قرار دارند.
  سیف افزود: از این جمعیت حدود ۱۹۵۰۰ نفر فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند که از سنین طفولیت تا زمانی که تحصیل می کنند مشمول این طرح می شوند.

  وی گفت: این جمعیت محسنین هم توسط حدود ۶۹۰۰۰ نفر حامی در کمیته امداد امام خمینی استان تهران حمایت میشوند که خیران حضانت مالی و معنوی این افراد را قبول میکنند و ماهانه مبالغی رو به حساب مستقیم این افراد واریز می کنند.
  کمیته امداد امام خمینی ره استان تهران شماره تلفن ۷۳۵۵ را دارد که هموطنان و شهروندان و همچنین خیرین و نیکوکاران می توانند از طریق این تلفن انتقادات و پیشنهادات خود و هرگونه کار خیری را که دارند انجام دهند.

  ۸۱۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای