امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 8 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:05 | تعداد بازدید : 716 نفر | امتیاز خبر :
 • تغییر و تحول سازمانی در شهرداری پیشوا

  طی احکامی از سوی شهردار پیشوا مسئول کنترل ساختمانی و جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز و مسئول انضباط شهری و آرامستان بهشت ابراهیم این شهرستان انتخاب شدند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، طی ...

  طی احکامی از سوی شهردار پیشوا مسئول کنترل ساختمانی و جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز و مسئول انضباط شهری و آرامستان بهشت ابراهیم این شهرستان انتخاب شدند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، طی احکامی جداگانه از سوی غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا عبدالرضا ستوده به عنوان مسئول کنترل ساختمانی و جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز، حسین مهرپور به عنوان مسئول انضباط شهری و رفع سد معبر، حسین مغاری به عنوان مسئول امور آرامستان بهشت ابراهیم انتخاب شدند.

  این مراسم با حضور سیدمرتضی طباطبایی عضو شورای اسلامی شهر، سیدعباس طباطبایی معاون اداری ومالی، سید رسول رمضانی وفا معاون شهرسازی و محمد رضا انصاری معاون خدمات شهر شهرداری پیشوا برگزار شد.

  سیدعباس طباطبایی معاون اداری ومالی شهرداری در این مراسم ضمن ابلاغ ومعرفی سرپرست واحدهای جدید شهرداری با اهدای لوح تقدیر از زحمات محمود قاسمی مسئول سابق آرامستان تجلیل به عمل آورد.

  طباطبایی معاون اداری مالی شهرداری در این مراسم تکریم ارباب رجوع را مهمترین واصلی ترین وظیفه پرسنل شهرداری دانست و گفت: اخلاق مداری و حفظ اخلاق اداری مطلوب یک امر ضروری در راستای اهداف خدمت گذاری صادقانه شهرداری به شهروندان است و این مهم بایستی همیشه و در همه حال رعایت گردد.

  http://nedayepishva.com/?p=63829&preview=true لینک کوتاه

   

   154 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای