امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 28 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:55 | تعداد بازدید : 851 نفر | امتیاز خبر :
 • تغییر مدیران امری طبیعی در نظام اداری است/لزوم وحدت رویه مسئولان در توسعه پیشوا

  فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم وحدت رویه مسئولان در توسعه این شهرستان گفت: تغییر مدیران امری طبیعی در نظام اداری است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم وحدت رویه مسئولان در توسعه این شهرستان گفت: تغییر مدیران امری طبیعی در نظام اداری است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین معارفه سرپرست بخشداری جلیل آباد اظهار داشت: کرونا شرایط خاصی را در کشور و جهان حاکم و مشکلاتی را برای عموم مردم ایجاد کرد.

  وی افزود: مدیران و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی در چنین شرایط و بزنگاه هایی می توانند هنر مدیریتی خود را عیان نمایند با تلاش اعضای ستاد کرونا و تعامل مدیران شهری و روستایی خدمات مطلوبی جهت صیانت از سلامت مردم و دستگیری و کمک به معیشت افراد آسیب دیده صورت گرفت و صحنه های ماندگاری به نمایش گذاشته شد.

  عباسی تصریح کرد: تغییرات مدیریتی امری طبیعی در نظام اداری است که به منظور بهبود فرایند خدمت به مردم صورت می گیرد شرایط امروز کشور اهمیت مدیران محلی و کلان را دو چندان می کند و همه مسئولان در هر  پست و مسئولیتی باید به دنبال رفع گره ها و مشکلات مردم باشند.

  وی ادامه داد: با توجه به این که سال پایانی فعالیت دولت تدبیروامید و شوراهای اسلامی را پشت سر می گذاریم متولیان و مدیران دستگاه های اجرایی باید با درک درست شرایط امورات مردم را به بهترین نحو پیگیری و حل وفصل نمایند.

  فرماندار پیشوا گفت: لازم است تمامی مدیران و دهیاران و شوراهای اسلامی علی رغم اختلاف سلیقه ها با وحدت رویه و  تعامل و همدلی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم و توسعه شهرستان تلاش کنند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67473&preview=true لینک کوتاه

   123 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای