امروز : شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 23 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 07:28 | تعداد بازدید : 40174 نفر | امتیاز خبر :
 • تغییرات در کابینه با هدف سیاسی و با کارکرد انتخاباتی در حال انجام است

  سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با پایگاه خبری ندای پیشوا با بیان این که تغییرات در کابینه با هدف سیاسی و با کارکرد انتخاباتی در حال انجام است، اظهار داشت: آقای ...

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این که تغییرات در کابینه با هدف سیاسی و با کارکرد انتخاباتی در حال انجام است، تأکید کرد: تنها با تغییر وزیر مشکلات حل نمی شود.

  سید حسین نقوی حسینی

  سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با پایگاه خبری ندای پیشوا با بیان این که تغییرات در کابینه با هدف سیاسی و با کارکرد انتخاباتی در حال انجام است، اظهار داشت: آقای روحانی و دولت یازدهم واقف هستند که خانواده یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفری فرهنگیان به شدت از وضع موجود آموزش و پرورش منزجر و ناراحت هستند.

   

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: جامعه فرهنگیان معتقدند در ۳ سال گذشته نه تنها کاری برای آموزش و پرورش انجام نشده است، بلکه صندوق ذخیره آنها به سرقت رفته، بیمه فرهنگیان در بدترین شرایط قرار گرفته، وضعیت رفاه فرهنگیان به فراموشی سپرده شده، برای مسکن و تعاونی مصرف آنها فکری نشده، شرایط کاری معلمان لطمه خورده، مطالبات آنها پرداخت نمی شود، حق الزحمه امتحانات دو سال دو سال پرداخت می شود و حق التدریس آنها چند ماه چند ماه پرداخت نمی شود.

   

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس، یکی از مهلک ترین ضربات دولت به جامعه بزرگ فرهنگیان را از بین بردن انگیزه و نشاط کاری در بین معلمان عنوان کرد.

   

  وی با تأکید بر این که تنها با تغییر وزیر مشکل حل نمی شود، افزود: دولت فکر می کند با تغییر وزیر می تواند این اعتماد را برگرداند و مشکلات را حل کند!!

   

  نقوی، با اشاره به اقدامات مجلس شورای اسلامی در خصوص تخلفات اقتصادی مطرح شده در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس تصویب شده است و ان شاءالله با جزئیان آن پیگیری و  گزارش آن به مردم عزیز کشور اعلام می شود.

   

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد تغییر وزرای ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم اظهار داشت: امروز جامعه بزرگ ورزش از دولت یازدهم راضی نیست و دولت در حوزه ورزش و جوانان برنامه ندارد؛ همه گروه های فرهنگی در حوزه های مختلف از وضع موجود ناراحت هستند و با تغییر وزیر مشکل حل نمی شود.

   459 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای