امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 31 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:15 | تعداد بازدید : 8456 نفر | امتیاز خبر :
 • تعیین تکلیف مسکن مهر «آژینه» پیشوا طی ۲ ماه آینده

  فرماندار پیشوا از تعیین تکلیف مسکن مهر «آژینه» این شهرستان طی ۲ ماه آینده خبر داد. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در نشست شورای مسکن استان تهران که به میزبانی شهرستان پیشوا ...

  فرماندار پیشوا از تعیین تکلیف مسکن مهر «آژینه» این شهرستان طی ۲ ماه آینده خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در نشست شورای مسکن استان تهران که به میزبانی شهرستان پیشوا برگزار شد، گفت: مسکن مهر آژینه پیشوا ظرف ۲ ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود.

  فرماندار پیشوا در این نشست گفت: از سال ۸۹ مقرر شده تا مسکن مهر ۴۸۰ واحدی «آژینه» به تعدادی از معلولان تحت حمایت بهزیستی واگذار شود که به دلیل مسائل حقوقی میان سازنده و راه و شهرسازی، تاکنون این واگذاری صورت نگرفته است.

  وی افزود: در پی طولانی شدن روند واگذاری و احاله موضوع به شورای تأمین شهرستان، هیئت ۵ نفره ای به منظور بررسی مدارک و مستندات و بازدید از پروژه تعیین گردید تا هر چه سریع‌تر این پروژه تعیین تکلیف گردد.

  عباسی اضافه کرد: از آنجا که این خانواده‌ها در گذشته مبالغی برای این پروژه واریز کرده‌اند، نباید درگیر دعواهای حقوقی شده و حق آنها بیش از این زائل شود.

  بر اساس این گزارش، در این جلسه مقرر شد ۴۸۰ واحد مسکن مهر آژینه ظرف مدت ۲ ماه از سوی راه و شهرسازی تکمیل و به متقاضیان تحویل و مباحث حقوقی نیز در جای خود پیگیری شود.

  ۲۱۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای