امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 28 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:02 | تعداد بازدید : 3244 نفر | امتیاز خبر :
 • تعیین تکلیف بیمارستان پیشوا تا پایان سال

  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه پیشوا تنها شهرستان استان تهران است که بیمارستان ندارد، گفت: پروژه احداث بیمارستان پیشوا تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود. به ...

  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه پیشوا تنها شهرستان استان تهران است که بیمارستان ندارد، گفت: پروژه احداث بیمارستان پیشوا تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود.
  به گزارش ندای پیشوا: شهرام عدالتی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا بیان کرد: مشکلات کشور یک شبه ایجاد نشده اند که یک شبه از بین بروند و اصلاحات اقتصادی، تغییرات اقتصادی و تحولات اجتماعی موضوعاتی زمانبر هستند.

  وی افزود: همواره نباید مشکلات را مطرح کنیم بلکه باید برای آینده این سرزمین نویدبخش اخبار خوب باشیم و به مردم امید ببخشیم.

  وی بیان کرد: ۲۶ پروژه مصوب ستاد اقتصاد مقاومتی کشور داریم که یکی از این پروژه‌ها در شهرستان پیشوا قرار گرفته است.

  عدالتی با بیان اینکه یک درصد از اعتبارات ارزش افزوده استان به بخش سلامت اختصاص می‌یابد، افزود: پیشوا تنها شهرستان استان تهران است که بیمارستان ندارد و این موضوع باید تا پایان امسال تعیین تکلیف شود.

  وی با اشاره به اینکه از ظرفیت دانشگاه آزاد جهت توسعه و پیشرفت شهرستان و ایجاد یک ثروت عظیم استفاده نشده، گفت: از ظرفیت کشاورزی و گلخانه ای پیشوا نباید صرفاً به جذب نیروی کارگر اختصاص یابد بلکه باید از وجود دانشگاه آزاد برای انتقال دانش بهره برد تا شهرستان پیشوا به برند تحقیقات و توسعه کشاورزی کشور تبدیل شود.

  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به فرصت‌های بی نظیر کشور گفت: مبادا تهدیدات آنقدر ذهن ما را تحت الشعاع قرار دهد که از کنار فرصت‌ها و پنجره‌های باز توسعه ای عبور کنیم.

  وی افزود: اکنون که در یک فضای جنگ اقتصادی به سر می بریم، موضوع اشتغال و توسعه اقتصادی نیازمند تغییر نگاه است و باید بپذیریم که امروز یک شرایط خاص را سپری می کنیم که نیازمند یک نگاه متفاوت به مسائل است.

  عدالتی خاطرنشان کرد: مرجع اصلی قانونی پارلمان محلی شهرستان ها در کشور از منظر توسعه ای، کمیته برنامه ریزی است و قانون صراحتاً اعلام می دارد که این کمیته مرجع سیاستگذاری، راهبری و ترسیم توسعه آینده شهرستان است.

  وی افزود: جلسات کمیته برنامه ریزی از مهمترین و جدی ترین جلساتی است که باید توسط شهرستان ها پیگیری شود و صرفا جلسه توزیع و تقسیم بودجه در اوایل و اواخر سال نیست.

  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ادامه داد: بیش از ۹۰ درصد جغرافیای این سرزمین در اختیار دولت و حاکمیت است و این نشان می دهد اگر این مفاهیم و مؤلفه های اقتصادی باعث شود که دولت دارایی هایی که متعلق به کل ملت است به عناصر ثروت آفرین تبدیل کند این ثروت در مناطق توزیع خواهد شد.

  عدالتی با بیان اینکه در بودجه سال ۹۹ و ۱۴۰۰ اصلاحات ساختاری بودجه اتفاق می‌افتد، گفت: دولت و حاکمیت دنبال تصدی گری نیست و نگاه دولتی و حکمرانی به مباحث اقتصادی ندارد و امور اقتصادی را به مردم واگذار می کند زیرا که تجربه اقتصاد دولتی موفق در هیچ جای دنیا مشاهده نشده است.

  ۳۱۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای