امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:30 | تعداد بازدید : 3550 نفر | امتیاز خبر :
 • لطمه تعلل مدیران در انجام وظایف ،بر دوش مردم و نظام

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا گفت: روسای ادارات شهرستان پیشوا به نحوی برنامه ریزی کنند که در انجام وظایف خودشان تعلل و تاخیر ایجاد نشود که این تاخیر برای نظام ...

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا گفت: روسای ادارات شهرستان پیشوا به نحوی برنامه ریزی کنند که در انجام وظایف خودشان تعلل و تاخیر ایجاد نشود که این تاخیر برای نظام و مردم هزینه ایجاد می کند.
  به گزارش ندای پیشوا، عادل رحمانی در دومین نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا بیان کرد: شهرستان پیشوا علیرغم ظرفیت های متعدد، نیازمندی هایی دارد که باید مطابق با انتظارات مردم تامین شود.

  وی افزود: پیشوا علیرغم فاصله ۳۰ کیلومتری با پایتخت، رنگ محرومیت به چهره دارد و امکانات و نیازهایش تامین نشده است.

  دادستان شهرستان پیشوا بیان کرد: امکانات و توانایی ادارات شهرستان پیشوا بسیار محدود است و باید به ادارات این منطقه عنایت ویژه ای شود تا بتوانند خدمات خوبی به مردم ارائه کنند.

  رحمانی اظهار کرد: روسای ادارات شهرستان پیشوا به نحوی برنامه ریزی کنند که در انجام وظایف خودشان تعلل و تاخیر ایجاد نشود که این تاخیر برای نظام و مردم هزینه ایجاد می کند.

  وی افزود: تغییر کاربری اراضی، ساخت و سازهای غیرمجاز، انشعابات آب و برق و گاز غیرمجاز و چاه های غیرمجاز از مواردی است اگر از طرف مسئولان ذیربط به موقع با آنها برخورد شود این همه هزینه برای شهر ایجاد نمی کند و این مهم برخورداری ادارات از نیروی انسانی کافی را می طلبد.

  دادستان شهرستان پیشوا با تاکید بر لزوم هم افزایی ادارات گفت: ادارات شهرستان پیشوا از فعالیت جزیره ای بپرهیزند و با هم افزایی و بهره مندی از ظرفیت یکدیگر، امورات شهرستان را با قوت و شدت بیشتری پیگیری کنند.

  رحمانی مقابله با جرائم و تخلفات خرد را همانند جرائم کلان، بااهمیت دانست و گفت: در کنار مبارزه با فسادهای کلان، مبارزه با جرائم کوچک نیز بسیار موثر و حائز اهمیت است و تخریبی که این جرائم در پی دارند شاید کمتر از جرائم بزرگ نباشد.

  ۲۷۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای