امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 28 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:26 | تعداد بازدید : 3409 نفر | امتیاز خبر :
 • تعطیلی پارک ها و بوستان های پیشوا تا اطلاع ثانوی

  غلامرضا حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا، با اشاره به فعالیت‌های انجام شده برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: تاکنون علاوه بر عملیات ضدعفونی فضای شهری و ناوگان ...

  غلامرضا حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا، با اشاره به فعالیت‌های انجام شده برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: تاکنون علاوه بر عملیات ضدعفونی فضای شهری و ناوگان حمل و نقل عمومی، اکیپ دائمی ضدعفونی خودروها در سطح مستقر و تمامی این خودروها توسط عوامل گندزدایی می‌شوند.

  وی ادامه داد: تاکنون تمام امکانات خودرویی شهرداری و آتش‌نشانی پیشوا بسیج شده‌اند و ضدعفونی شهر را انجام داده که این اقدام تا زمانی که این ویروس منحوس وجود داشته باشد و سلامتی شهروندان را تهدید کند، ادامه خواهد داشت.

  شهردار پیشوا سپس از تعطیلی کلیه بوستان‌ها و پارک‌های شهر پیشوا خبر داد و افزود: با توجه به اهمیت سلامت شهروندان، محدودیت‌هایی تاکنون برای قطع زنجیره شیوع کرونا اعمال شده است، که بر این مبنا تصمیم گرفتیم تا درب ورودی و پارکینگ‌ تمامی بوستان‌های سطح شهر و پارک جنگلی تا اطلاع ثانوی بسته شود و از ورود شهروندان به این اماکن  جلوگیری و ممانعت به عمل آید.

  حبیبی ادامه داد: با توجه به اینکه هرگونه تجمع احتمالی امکان شیوع کرونا را در پی دارد بنابراین محدودیت‌هایی در عید نوروز و روز طبیعت در این راستا اعمال شده است.

  وی سپس افزود: علاوه بر تعطیلی کلیه بوستان‌ها تا اطلاع ثانوی، در راستای اجرای دستور‌العمل‌های ستاد مبارزه با کرونا، هیچ‌گونه خدماتی نیز به مسافران و گردشگران نوروزی داده نشده و نخواهد شد و از این بابت شرمنده مسافران خواهیم بود.

  شهردار پیشوا ضمن تأکید بر تلاش‌های مداوم جهت سلامتی شهروندان پیشوا گفت: در راستای حفظ سلامتی شهروندان و اجرای اقدامات مبارزه با ویروس منحوس کرونا همچنان روند ضدعفونی معابر و اماکن پرتردد، وسایل حمل و نقل عمومی و سایر اقدامات پیشگیرانه در سطح شهر به صورت مستمر اجرا می‌شود.

  حبیبی مهم‌ترین اقدام در جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا را رعایت نکات بهداشتی توسط شهروندان دانست و افزود: از تمامی شهروندان فهیم پیشوا می‌خواهیم تا خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا را جدی گرفته و ضمن توجه به توصیه کارشناسان و رعایت نکات بهداشتی فردی و عمومی، از ترددهای غیرضروری خودداری کرده و حدالامکان در منازل خود بمانند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون شهروندان نهایت همکاری را با ما داشته‌اند و از این بابت سپاسگزار این عزیزان هستیم و مجدداً تاکید می‌کنم در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و وجود تجمع، تلاش‌های مدیریت شهری نیز تأثیر نخواهد داشت بلکه انجام تلاش و اقدامات دوسویه است که باعث شکست این بیماری منحوس خواهد شد.

  ۱۱۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای