امروز : پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:53 | تعداد بازدید : 3283 نفر | امتیاز خبر :
 • تعطیلی ساعات ورزش مدارس تا پایان هفته بدلیل آلودگی هوا

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ساعات ورزش مدارس از فردا تا پایان هفته تعطیل است و هرگونه فعالیت ورزشی و بدنی در فضای باز ممنوع اعلام شد و مقرر شد در صورتی که ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ساعات ورزش مدارس از فردا تا پایان هفته تعطیل است و هرگونه فعالیت ورزشی و بدنی در فضای باز ممنوع اعلام شد و مقرر شد در صورتی که شاخص آلایندگی هوا به مرز ۱۵۰ برسد مدارس تعطیل شود.
  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: با افزایش شاخص های آلایندگی هوای تهران در روزهای اخیر صبح امروز جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل شد.

  وی افزود: از مهمترین دستورالعمل های این جلسه تعطیلی ساعات ورزش مدارس از فردا تا پایان هفته بود که هرگونه فعالیت ورزشی و بدنی در فضای باز ممنوع اعلام شد و مقرر شد در صورتی که شاخص آلایندگی هوا به مرز ۱۵۰ برسد مدارس تعطیل شود.

  عباسی در مورد تعطیلی مدارس در پیشوا تصریح کرد: در صورت استمرار آلایندگی بالای شاخص های اعلام شده در شهرستان پیشوا از طریق کمیته اضطرار استانداری در این باره تصمیم و اعلام خواهد شد و به احتمال زیاد با ادامه این روند آلودگی ها مدارس ابتدایی و پیش دبستانی تعطیل خواهد شد باز هم در این مورد فردا جلسه ای فوری در فرمانداری پیشوا برگزار خواهد شد.

  ۵۲۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای