امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 5 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:02 | تعداد بازدید : 1189 نفر | امتیاز خبر :
 • تعداد قربانیان کرونا بیش از آمار رسمی است

  متخصص بیماری های عفونی با اشاره به این که تعداد قربانیان کرونا بیش از آمار رسمی است گفت: باور کنید مرگ کرونا سراغ همه ما میاید/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر مسعود ...

  متخصص بیماری های عفونی با اشاره به این که تعداد قربانیان کرونا بیش از آمار رسمی است گفت: باور کنید مرگ کرونا سراغ همه ما میاید/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر مسعود مردانی متخصص بیماری های عفونی و عضو کمیته مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان عضو کمیته علمی مقابله با کرونا عاجزانه از مردم خواهش می کنم در تعطیلات تجمیعی هفته های آتی از سفرهای تفریحی وبی مورد صرف نظر کنند.

  وی افزود: آمار برای ترسیدن مردم اعلام نمی شود بلکه برای واقع بینی مردم اعلام می شود که البته اعتقاد من این است که آمار فوت ممکن است از این عدد بسیار بیشتر باشد.

  دکتر مردانی تصریح کرد: حالا و در این شرایط مرگ دیگر برای همسایه نیست بلکه پشت در خانه ما هم نشسته و برای ما هم اتفاق می افتد و ممکن است یک روز من و شما هم بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جانمان را از دست بدهیم.

  وی گفت: آنچه امروز با رفتار مردم شاهد هستیم این است که ویروس کرونا حداقل تا تابستان سال آینده هم با ما خواهد بود و قربانی خواهد گرفت.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66760&preview=true لینک کوتاه

   227 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای