امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 29 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:46 | تعداد بازدید : 6999 نفر | امتیاز خبر :
 • تعداد بالای بستری‌‌های کرونا موجب وضعیت قرمز پیشوا شده است/ وزارت بهداشت تنها مرجع رسمی اعلام آمار مبتلایان

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که وزارت بهداشت تنها مرجع رسمی اعلام آمار مبتلایان است گفت: تعداد بالای بستری های کرونا موجب وضعیت قرمز پیشوا شده است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که وزارت بهداشت تنها مرجع رسمی اعلام آمار مبتلایان است گفت: تعداد بالای بستری های کرونا موجب وضعیت قرمز پیشوا شده است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین افتتاح طرح “سردار شهید سلیمانی” اظهار داشت: این طرح که در راستای حفظ سلامت عمومی است به نام شهیدی مزین شده که اقداماتش در جهت احیا و زنده نگه داشتن بشریت بود.

   

  وی افزود:در شرایطی که کشور با بحران کرونا مواجه است نیاز به اجرای طرح‌‌هایی است تا آحاد جامعه حساسیت کرونا را درک کنند و طرح شهید سلیمانی در این خصوص کمک خواهد کرد.

   

  عباسی تصریح کرد:باید با برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح و همکاری منسجم اجازه ندهیم این شرایط بحرانی بیش از این ادامه‌دار شود چرا که طولانی شدن آن آسیب‌های جبران ناپذیری را برجا می‌گذارد در این وضعیت که مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند باید از طریق توزیع اقلام اساسی با قیمت‌های مصوب تا حدی این مشکلات را کاهش داد.

   

  وی گفت: روند توزیع مرغ و سایر اقلام تنظیم بازاری باید با مدیریت بهتر به نحوی صورت گیرد تا باعث تجمع مردم در فروشگاه‌ها و دامن زدن به شیوع ویروس نشود طبق آمارها و گزارش‌های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، تعداد بستری‌های کرونایی در پیشوا بالا بوده است و بر همین اساس شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد.

   

  فرماندار پیشوا ادامه داد: تنها مرجع رسمی برای اعلام تعداد مبتلایان و فوتی‌های کرونا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است همکاری مردم در اجرای طرح‌ها منوط به اقناع صحیح آنان است و هرچند این محدودیت‌ها برای حفظ سلامت جامعه اعمال می‌شود اما گاهی ابهاماتی وجود دارد که باید توسط ائمه جماعات و افراد تاثیرگذار منطقه روشن گردد.

   

  وی بیان کرد: در صورت همراهی اصناف، کسبه و مردم در اجرای محدودیت‌ها امیدواریم در ارزیابی بعدی به شرایط بهتری برسیم و کسب و کارها مجددا رونق گیرد.‌

   

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67916&preview=true لینک کوتاه

   203 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای