امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ تیر, ۱۳۹۲ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۲۶ | تعداد بازدید : 361 نفر | امتیاز خبر :
 • روزه خواران در ملأ عام ،تحویل مراجع قضایی می شوند

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در گفتگو با پایگاه خبری ندای پیشوا گفت : افرادی که تظاهر به روزه خواری می کنند به عنوان جرم مشروع تحویل مراجع قضایی می شوند . به گزارش پایگاه خبری ...

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در گفتگو با پایگاه خبری ندای پیشوا گفت : افرادی که تظاهر به روزه خواری می کنند به عنوان جرم مشروع تحویل مراجع قضایی می شوند .

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ آدینه وند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت:با توجه به این که پیشوا شهر شهداء و قیام ۱۵ خرداد ۴۲ و یک شهر مذهبی است نیروی انتظامی اقدامات و برنامه مناسبی در برخورد با پدیده روزه خواری دارد.

  وی با بیان این که پدیده روزه خواری زیبنده شهرستان مقدس پیشوا نیست تاکید کرد : افرادی که تظاهر به روزه خواری می کنند به عنوان جرم مشروع تحویل مراجع قضایی می شوند و حتما برخورد خواهیم کرد.

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا افزود : در بحث نظارت بر صنوف در ماه مبارک رمضان برنامه بسیار خوبی را داریم و هماهنگی های لازم با اداره بازرگانی و اتحادیه ها انجام شده است و از فعالیت صنوفی که نباید قبل افطار باز باشند به خصوص مغازه هایی که غذای گرم عرضه می کنند حتما جلوگیری می شود و تعهدات لازم اخذ شده است.

  وی با اشاره به حضور پر شور مردم در ایام لیالی قدر در صحن مطهر امامزاده جعفر (ع)اظهار داشت : نیروی انتظامی آمادگی صد در صدی در برقراری امنیت لیالی قدر را دارد .

  آدینه وند خاطر نشان کرد :جهت خود سازی پرسنل نیروی انتظامی اعم از افسران ،درجه داران و سربازان کلاس های قرآن و تفسیر و کلاس های مذهبی و سخنرانی ها برگزار می شود.

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا افزود:خواهش ما از مردم این است که خود به عنوان بزرگ ترین حرمت دار ماه مبارک رمضان کمک و مساعدت کنند همکاری خود را در این ماه با پلیس ادامه دهند تا انشاءالله مشکل خاصی پیش نیاید و رضایتمندی و امنیت مردم برقرار شود .

  وی گفت :شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف صنوف و یا مشاهده روزه خواری در ملا عام با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

  ۵۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای