امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۴ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۲ | تعداد بازدید : 21258 نفر | امتیاز خبر :
 • تضعیف نیروهای مسلح خیانت به مردم ،امنیت ،و خون های ریخته شده در راه امنیت است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی عبادی امروز  نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به برکات جمهوری اسلامی در احیای سنت های ...

  تضعیف نیروهای مسلح خیانت به مردم ،امنیت ،و خون های ریخته شده در راه امنیت است

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:باید قدر نیروهای انتظامی را بدانیم و حرکتی نکنیم که نیروهای مسلح ما مخصوصا نیروی انتظامی که وظیفه حفظ امنیت دارند تضعیف شود و به هر زبان و شکل و بهانه ای باشد خیانت به مردم ،امنیت و خون های ریخته شده در راه امنیت است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی عبادی امروز  نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به برکات جمهوری اسلامی در احیای سنت های الهی اظهار داشت :یکی از برکات امت اسلامی و حاکمیتی که در راس آن یک انسان خدا ترس وخادم ملت است، احیا سنت های الهی است که این برکات نظام اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست.

  امام جمعه شهرستان پیشوا ضمن تقدیر از حضور خودجوش مردم متدین پیشوا برای حضور در مراسم تشییع نمادین حضرت زهرا(س) گفت: مناسبت های مذهبی و سنت هایی مانند ایام فاطمیه ، شب های قدر و ایام عزاداری سید الشهدا و خیلی از واجبات که به مروز زمان به جهت غفلت و قصور حکومت ها به فراموشی سپرده شده بود در نظام اسلامی احیا شده است.

  وی افزود:اینکه عده ای سیاه نمایی میکنند که تدین مردم پایین آمده است صحیح نیست ؛حضور گسترده و پر شور مردم در عزای اهل بیت و مراسم تشییع شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا معنا و مفهوم دارد وبرداشت ما از حضور مردم تدین و عاشق اهل بیت بودن است که هیچگاه اهل بیت خود را فراموش نخواهند کرد

  باقری ضمن تبریک و تسلیت شهادت حافظان امنیت در شب شهادت زهرا(س) در خیابان پاسداران بیان نمود: ۵ نفراز نیروهای انتظامی و بسیجی برای حفظ امنیت و جان مردم کشورجان خود را از دست دادند؛ نیروی انتظامی شهدای زیادی تقدیم کرده اند که شاید خیلی از ما اطلاع نداشته باشیم اما کارهای بزرگی در مرزها و مبارزه قاچاقیان و سوداگران مواد مخدر انجام داده اند.

  وی افزود: باید قدرنیروهای انتظامی را بدانیم و حرکتی نکنیم که نیروهای مسلح ما مخصوصا نیروی انتظامی که وظیفه حفظ امنیت دارند تضعیف شود و به هر زبان و شکل و بهانه ای باشد خیانت به مردم ،امنیت و خون هایی که در راه امنیت ریخته شده است.

  باقری تاکید کرد:جمع کردن چند تا بچه سوسول و آشوب گرسخت نیست واین نیروی انتظامی بود که مدارا کرد ولی متاسفانه حمله وحشیانه داعش صفت علیه نیروی انتظامی کردند وهیچ کار به قضیه شرعی و سیاسی و مذهبی دراویش در ۴۰ سال انقلاب نداریم ودر نهایت اقتدار و عزت باید با اینها برخورد شود.

  امام جمعه شهرستان پیشوا ضمن تسلیت رحلت جانسوزعزیزان در هواپیمای یاسوج بیان نمود:متاسفانه ۶۶ نفر از هموطنان را در این سانحه از دست دادیم و امیدواریم شاهد تکرار این حوادث در کشور نباشیم.

  وی افزود :این که هواپیما اجازه پرواز داشته یا نقص فنی داشته،میتوانستند مسیر جایگزینی داشته باشند،هواشناسی اطلاع رسانی کرده بود یا فرودگاه یاسوج آمادگی لازم را داشته است باید در جای خود بررسی کارشناسی شود.

  باقری در ادامه با اشاره به کم کاری های مسئولان در مدیریت بحران و برخورد با حوادث گفت:این مساله خیلی نگران کننده است که بعد از یک هفته هنوز جنازه های جانباختگان باز نگشته است وتحمل برای بازماندگان خیلی سخت است ولی ای کاش مسئولان ما و وزیر راه از ملت عذر خواهی میکردند .

  وی افزود:در کشورهای غیر اسلامی هر مسئولی که در انجام وظیفه خود کوتاهی کند خودش استعفا میدهد ؛ما که مسلمان و پیرو راه امیر المومنین (ع) هستیم و تحت لوای رهبری هستیم که در باب اجرا نشدن عدالت از مردم عذر خواهی کردند باید از ائمه و ولی فقیه درس بگیریم.

  امام جمعه شهرستان پیشوا بیان داشت : کاری به عملکرد نمایندگان در استیضاح وزیر زد و بندها نداریم ؛ اتفاقات عجیبی در حوزه وزیر راه می افتد اما جای تاسف است که وزیرراه نه جوابی دارد ونه حتی یک عذر خواهی خشک و خالی از ملت دارد.

  وی در ادامه افزود:هدف و فلسفه وجودی انقلاب عدالت است ،ما برای آب ونان و کشور گشایی قیام نکردیم و تنها هدف امام و شهدا ملت ایران برای اجرای عدالت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و اموزشی بود.

  باقری گفت: اینکه یک نفر حقوق و پاداش میلیاردی داشته باشد و دیگری کارگری ساده باشد هم حتی حقوق ماهانه خود را نگرفته باشد مشکل از مجلس و نمایندگان مردم است که نتوانستند بعد از ۴۰ سال عدالت اجتماعی را پیاده کنند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه مسولان ما به جای حل مشکلات دنبال حواشی هستند تاکید کرد: رییس جمهور سابق که نامه میزند ،سیاه نمایی میکند ،همه نظام و رهبری را زیر سوال میبرد و بدنبال برگزاری انتخابات فوری است برای ما بگوید در ان ۸ سال ریاست جمهوری خود چه دردی از مردم دوا کرده است.

  وی افزود: طوری صحبت میکنند که مخالف خوان هستند، انگار نه انگار که خودشان در این مملکت مسئولیت دارند و به جای اینکه درد مردم برسند به دنبال نسبت پیغمبر و امام زمان (عج) و رفراندوم هستند.

  باقری در پایان گفت:نیازی به همه پرسی نداریم چون معظلی در کشور بوجود نیامده که دنبال رفراندوم باشیم ؛شما که بعنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت و رئیس جمهور هستید به جای ایجاد حواشی دنبال راهکاری برای رفع مشکلات مردم باشید.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای