امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 19 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:47 | تعداد بازدید : 257 نفر | امتیاز خبر :
 • تصویب هر دو بند استیضاح ترامپ تصویب

  قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنجشنبه با نخستین بند قطعنامه استیضاح ترامپ موافقت کردند. به گزارش ندای پیشوا: به نقل از راه دانا: مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنجشنبه با اکثریت آرا هر دو ...

  قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنجشنبه با نخستین بند قطعنامه استیضاح ترامپ موافقت کردند.

  به گزارش ندای پیشوا: به نقل از راه دانا: مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنجشنبه با اکثریت آرا هر دو بند قطعنامه استیضاح «دونالد ترامپ» را به تصویب رساند تا او سومین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا لقب بگیرد.

  اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در دو مرحله بر سر این دو بند «سوءاستفاده از قدرت» به رأی گذاشته شد که با ۲۳۰ رأی موافق و ۱۹۷ رأی مخالف مورد موافقت قرار گرفت.
  اقدام اخیر امریکا به خاطر ترس از سپاه بوده
  سرمایه گذار آلمانی: ترامپ را نمی‌شناسم

  دیگر بند این قطعنامه «ممانعت در تحقیقات کنگره» مربوط می‌شد را نیز با ۱۹۸ رأی منفی به تصویب رسید.

  نقش اصلی مجلس نمایندگان تصویب همین طرح استیضاح خواهد بود، جایی که برعکس مجلس نمایندگان، جمهوری‌خواهان در اکثریت هستند.

  او بعد از استیضاح خود در اجتماع هوادارانش در میشیگان گفت: « مثل اینکه یک رأی‌گیری داریم. انگار تک تک نماینده‌های جمهوری‌خواه به ما رأی داده‌اند. اوه…اوه… نزدیک به ۲۰۰ نفر! حتی یک رأی جمهوری‌خواه هم از دست ندادیم.

  ترامپ در بخش دیگری از سخنانش به شدت از «آدام شیف»، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا که نقشی پیشرو در کلید زدن استیضاح علیه او داشت انتقاد کرد. ترامپ، حتی قیافه شیف را مسخره کرد.

  او گفت: «برای من دیگر قیافه آدم‌ها اهمیتی ندارد. من درباره قیافه هیچ زن یا مردی صحبت نمی‌کنم. اما درباره این آدم، او جزو آدم‌های خوش‌قیافه‌ای که من دیده‌ام نیست.»

  ترامپ در ادامه ادای آدام شیف را درآورد و با تقلید لحن او گفت: “روز غمگینی برای آمریکا است. یک رئیس‌جمهور، کارمند روسیه شده است”. (خنده حضار).

  واکنش جو بایدن

  تصمیم نماینده‌های دموکرات برای استیضاح ترامپ از زمانی شروع شد که در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس‌جمهور اوکراین، او را برای آغاز تحقیقات قضایی علیه کسب و کار خانوادگی بایدن در اوکراین تحت فشار قرار داده است.

  ۲۶۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای