امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 12 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:24 | تعداد بازدید : 540 نفر | امتیاز خبر :
 • تصادف زنجیره ای در پیشوا

  در تصادف زنجیره ای ۴ خودرو در محور پیشوا ورامین یک خودرو واژگون و یک نفر مصدوم شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در این تصادف زنجیره ای چهار خودرو آسیب جدی دیدند ...

  در تصادف زنجیره ای ۴ خودرو در محور پیشوا ورامین یک خودرو واژگون و یک نفر مصدوم شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در این تصادف زنجیره ای چهار خودرو آسیب جدی دیدند و سرنشین یکی از خودروها که پراید بود نیز صرمه شدید دید که به بیمارستان منتقل شد.

  این تصادف در پیچ چالتاسیون در پیشوا_ورامین که یکی از حادثه خیز ترین نقاط است رخ داد.

  مسئول عملیات آتش نشانی پیشوا گفت: ما نیم ساعت در محل حادثه حضور داریم ولی چون این محور زیر نظر پلیس راه شریف اباد ایوانکی است و آمدن آنها همراه با تاخیر است ترافیک شدیدی رخ داده است.

  اصغر آزاد افزود: در محور ورامین_پیشوا به دلیل نداشتن علائم راهنمایی و رانندگی، ایمنی، دوربین و چراغ و همچنین آسفالت نامناسب منجر به تصادفات متعددی می شود.

  وی گفت: از مشکلات نیروهای امدادی ترافیک شدید در این محور است زیرا این جاده شانه خاکی ندارد و کار امداد رسانی را مشکل می کند و ما مجبوریم قسمتی از محور را خلاف عبور کنیم.
  آزاد افزود: محور پیشوا به ورامین تا پلیس راه شریف آباد ۱۷ کیلومتر است و راهور پیشوا دخالتی نمی تواند داشته باشد چون به عهده راهور شریف آباد است ولی نیروی انتظامی، بلافاصله بعد از ما مستقر شد.

  http://nedayepishva.com/?p=63976&preview=true لینک کوتاه

  ۸۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای