امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 22 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:23 | تعداد بازدید : 1274 نفر | امتیاز خبر :
 • تشییع شهید جهادگر سلامت در پیشوا/ خداحافظ شهید خندان

  پیکر مطهرجهادگر سلامت شهید مرتضی گلوردی با حضور امام جمعه و عموم مردم تشییع و در آرامستان بهشت ابراهیم(ع) شهرستان پیشوا به خاک سپرده شد/ به گزازش خبرگزاری ندای پیشوا، پیکر مطهر جهادگر ...

  پیکر مطهرجهادگر سلامت شهید مرتضی گلوردی با حضور امام جمعه و عموم مردم تشییع و در آرامستان بهشت ابراهیم(ع) شهرستان پیشوا به خاک سپرده شد/

  به گزازش خبرگزاری ندای پیشوا، پیکر مطهر جهادگر سلامت شهید مرتضی گلوردی با حضور حجت الاسلام باقری امام جمعه و عموم مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت خودرویی در سطح شهرستان تشییع و در آرامستان بهشت ابراهیم(ع) به خاک سپرده شد و امام جمعه شهرستان پیشوا بر پیکر مطهر ایشان نماز اقامه کردند و سه مرتبه دعای اللهم انا لانعلم منه الا خیرا ( خدایا ما جز خوبی از او ندیدیم) را قرائت کردند.

  شهید مرتضی گلوردی از نیروهای جهادی و از اعضای ستاد نمازجمعه و دفتر امام جمعه شهرستان پیشوا در هشت ماهه کرونا در عرصه های ضدعفونی معابر، پخش محلول و بسته های معیشتی تولید ماسک، رسیدگی به بیماران کرونایی و شستشو و دفن اموات کرونایی در خط مقدم بود.

  متاسفانه روز گذشته پس از ابتلا به ویروس منحوس کرونا و بستری در بیمارستان شهید مفتح به خیل مدافعان و حافظان سلامت پیوست و عصر امروز در آرامستان بهشت ابراهیم(ع) این شهرستان به خاک سپرده شد.

   

   

  http://nedayepishva.com/?p=67280&preview=true لینک کوتاه

   94 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای