امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 6 اکتبر, 2012 | ساعت انتشار خبر : 16:40 | تعداد بازدید : 573 نفر | امتیاز خبر :
 • تشویق تیم‌های ملوان،‌ تراکتورسازی و بنگر

  کمیته انضباطی دو باشگاه ملوان و تراکتورسازی و همچنین مدافع پرسپولیس را مورد تقدیر قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه دو ...

  کمیته انضباطی دو باشگاه ملوان و تراکتورسازی و همچنین مدافع پرسپولیس را مورد تقدیر قرار داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه دو تیم ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز در هفته هشتم برگزار شد و با تلاش و کوشش کانون هواداران دو تیم، تماشاگران با بروز رفتارهای شایسته قبل از برگزاری مسابقه و به هنگام حضور در استادیوم، باعث شدند مسابقه به دور از هرگونه تخلف و حاشیه برگزار شود.

   

  بر همین اساس کمیته انضباطی در راستای تشویق تمامی عواملی که در جهت برگزاری مسابقه ای سالم تلاش کرده اند،ضمن قدردانی و تقدیر از کانون های هواداران تیم ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی تبریز، مبلغ ۲۰ میلیون ریال به عنوان پاداش در اختیار هر یک از تیم های ملوان و تراکتورسازی تبریز قرار داد.

  تقدیر از بنگر و جریمه ۷۰ میلیونی برای سپاهان

  در دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس از هفته نهم لیگ برتر که در تاریخ ۲/۷/۹۱ در اصفهان برگزار شد، تماشاگران تیم سپاهان در طول مسابقه مرتکب فحاشی به محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس شدند که این بازیکن در مقابل این تخلفات هیچگونه عکس‌العملی از خود نشان نداد. کمیته انضباطی به استناد مقررات منطبق با بند ۴ ماده ۲۲ آئین‌نامه تیم مورد علاقه تماشاگران یعنی تیم سپاهان را به ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین این کمیته از خویشتن‌داری و صبوری محسن بنگر که مورد فحاشی تماشاگران تیم سپاهان قرار گرفت و هیچ عکس العملی از خود نشان نداد تقدیر و قدردانی کرد.

  منبع:فارس

   294 total views,  1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای