امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۴۹ | تعداد بازدید : 13497 نفر | امتیاز خبر :
 • تشدید گشت های مشترک تعزیرات در ایام ماه مبارک رمضان در پیشوا

  دکتر محبی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا اظهار داشت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان گشت های مشترک تعزیرات باحضور  اداره صنعت ،معدن و تجارت ، ...

  تشدید گشت های مشترک تعزیرات در ایام ماه مبارک رمضان در پیشوا

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا از تشدید گشت های مشترک تعزیرات و نظارت بر عرضه تولیدات دامی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

  دکتر محبی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا اظهار داشت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان گشت های مشترک تعزیرات باحضور  اداره صنعت ،معدن و تجارت ، فرمانداری و نیروهای تعزیرات حکومتی برگزار گردید.

  وی افزود: گشت های دامپزشکی به صورت مدون و روزانه انجام می شود و کارشناسان دامپزشکی از فراورده های خام توزیع شده درسطح شهرستان بازدید به عمل می آورند.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا با اشاره به تخلفات واحدهای عرضه محصولات دامی گفت:در بازدید مشترک از واحدهای سطح شهرستان یکسری تخلفات مثل ارائه برخی فرآورده ها به صورت فله ای و یا منجمد شناسایی و معدوم گردید.

  وی در ادامه افزود: ۸ لاشه دام بدون لیبل و مهر کشتارگاه در قصابی کشف و ضبط گردید و به کشتارگاه عودت داده شد و حدود ۷۰ کیلوگرم کتف و بال مرغ منجمد به صورت غیر بهداشتی در یخچال نگهداری می شد معدوم شد.

  محبی در پایان از تشدید گشت‌های مشترک تعزیرات در ایام ماه مبارک رمضان و نظارت بیش از پیش بر عرضه محصولات دامی بعنوان مایحتاج اساسی مردم خبر داد و گفت:  گشت های اداره دامپزشکی  به صورت روزانه در دو شیفت صبح و عصر خواهد بود وتا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و مردم در صورت مشاهده این دست از تخلفات می‌توانند گزارشات خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

  انتهای پیام/*

  ۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای