امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۳۸ | تعداد بازدید : 16660 نفر | امتیاز خبر :
 • تسهیل امور مردم ،تسریع در خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع سه مقوله مورد تاکید شورای اسلامی پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سید مرتضی طباطبایی در نشست خبری که به مناسبت روز شوراهای اسلامی با حضور شهردار و اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت:شهر پیشوا به لحاظ قدمت و ...

  تسهیل امور مردم ،تسریع در خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع سه مقوله مورد تاکید شورای اسلامی پیشوا

  رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا گفت:به منظور اعتماد سازی در عرصه خدمت در شورای اسلامی شهر پیشوا تسهیل امور مردم و تسریع در خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع سه مقوله مورد تاکید اعضا شورای اسلامی پیشوا است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سید مرتضی طباطبایی در نشست خبری که به مناسبت روز شوراهای اسلامی با حضور شهردار و اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت:شهر پیشوا به لحاظ قدمت و وجود بارگاه مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) و بعنوان مبدا قیام ۱۵ خرداد از پتانسیل و ظرفیت های بالایی برخوردار است ،کارهای کارشناسی صورت گرفته و طرح های ارائه شده نشان می دهد جا برای کار کردن در این شهر بسیار زیاد است.
  وی افزود:ما بعنوان نماینده مردم شهر پیشوا تسریع در امور ، پیگیری و برطرف کردن مشکلات آنها را جزو وظایف اصلی خود می دانیم ،متاسفانه شهر پیشوا در ۴۵ کیلومتری پایتخت هنوز از امکانات اولیه زندگی برخوردار نیست و حتی یک تخت بیمارستانی ندارد.
  طباطبایی در ادامه گفت:بین اعضا شورا اتفاق نظر کلی وجود دارد و کارگروههای مختلف تشکیل شده است که عدالت گستری ومحله محوری و توجه ویژه به شهرک های بالا را در دستور کار خود قرار داده است.
  رئیس شورای اسلامی پیشوا با اشاره به بودجه شهرداری پیشوا در سال ۹۷ گفت:برای سال ۹۷، مبلغ ۲۷ میلیارد تومان تعیین شده که نسبت به سال گذشته ۹ میلیارد تومان افزایش داشته است.
  وی در پایان با اشاره به اینکه رسیدگی به مشکلات بازار سنتی پیشوا یکی از برنامه های پیش بینی شده در سال ۹۷ خواهد بود بیان نمود: بودجه بسیار خوبی به منظور زیباسازی و بهسازی بازار در نظر گرفته ایم و همچنین طرحی به منظور اتصال بازار سنتی پیشوا به شهدای گمنام پیش بینی شده است .

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای