امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:37 | تعداد بازدید : 2419 نفر | امتیاز خبر :
 • تسریع در مقاوم سازی منازل روستایی پیشوا با اطلاع رسانی خانه به خانه

  معاون فنی و امور عمرانی فرماندار پیشوا با اشاره به تشریع در مقاوم سازی منازل روستایی این شهرستان با اطلاع رسانی خانه به خانه گفت: آگاهی بخشی موجب افزایش مشارکت مردم می ...

  معاون فنی و امور عمرانی فرماندار پیشوا با اشاره به تشریع در مقاوم سازی منازل روستایی این شهرستان با اطلاع رسانی خانه به خانه گفت: آگاهی بخشی موجب افزایش مشارکت مردم می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابوالفضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با دهیاران اظهار داشت: دهیاران به عنوان مدیران روستایی در جهت تسریع طرح مقاوم سازی بافت فرسوده اهتمام ورزیده و زمینه توسعه این مهم را فراهم نمایند.

  وی افزود: دولت به منظور نوسازی منازل مسکونی و تسهیلات و بسته های تشویقی مختلفی در نظر گرفته و دستگاه های متولی با جدیت پای کار هستند.

  نجفی تصریح کرد: یکی از علل استقبال کمرنگ مردم از این طرح نداشتن آگاهی از تسهیلات نوسازی است که دولت در اختیار آنان قرار می دهد.

  وی گفت: اطلاع رسانی درست از فرایند اعطای تسهیلات و طرح های تشویقی باید خانه به خانه در اختیار مردم قرار گیرد تا آنان نیز مشتاقانه در اجرایی شدن این امر مشارکت نمایند.

  http://nedayepishva.com/?p=67810&preview=true لینک کوتاه

   97 total views,  3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای