امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۴۰ | تعداد بازدید : 105554 نفر | امتیاز خبر :
 • تسریع در اجرای پروژه مترو پیشوا به تهران

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حکمت امیری در جلسه بازنگری رفع مشکلات قطار حومه ای در محل فرمانداری، مهمترین مطالبه شهروندان پیشوا را تکمیل و راه اندازی پروژه مترو دانست واظهار داشت:یکی ...

  تسریع در اجرای پروژه مترو پیشوا به تهران

  شهردار پیشوا خواستار تسریع در اجرای پروژه مترو حومه ای تهران به پیشوا شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حکمت امیری در جلسه بازنگری رفع مشکلات قطار حومه ای در محل فرمانداری، مهمترین مطالبه شهروندان پیشوا را تکمیل و راه اندازی پروژه مترو دانست واظهار داشت:یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم ساکن شهرستان پیشوا دسترسی به مرکز شهر تهران است که شهروندان علاوه بر هزینه های مالی و خطرات احتمالی با ترافیک روز افزون این مسیر دست و پنجه نرم می کنند.

  وی افزود : با گذشت سالها از روند اجرای عملیات پروژه متروی پیشوا_تهران شاهد بروز مشکلات و معضلاتی در پیشوا هستیم، یکی از مطالبات اصلی شهروندان، به نتیجه رسیدن و بهره برداری از این پروژه است.

  شهردار پیشوا تصریح کرد: افزایش قطارهای حومه ای به منظور فراهم نمودن آسایش مردم  توسط شرکت راه آهن با گذشت زمان هنوز نتوانسته جوابگوی انتظارات افکار عمومی باشد.

  وی در ادامه اضافه کرد: عملیات عمرانی این پروژه ملی مدتهاست در  در شهرستان متوقف و هیچ گونه فعالیتی از سوی پیمانکار انجام نمی شود و این تعلل در اجرای پروژه موجب بروز مشکلات و گاها تلفات جاده ای شده است.

  امیری گفت : مجموعه مدیریتی شهر پیشوا در راستای احقاق حقوق شهروندان با حمایت نماینده دولت در شهرستان از هیچ کوششی برای رفع موانع موجود در اجرای پروژه مترو دریغ نخواهد کرد.

  جلسه مشترک بررسی مشکلات متروی شهرستان پیشوا با حضور عباسی فرماندار ، امیری شهردار و مهدیزاده رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا ، یعقوبی معاون برنامه ریزی فرمانداری و قارونی کارشناس امور عمرانی فرمانداری تشکیل و دراین جلسه مشکلات موجود در ایستگاه فعلی راه آهن و تقاطع های غیر همسطح چهارراه محمدآباد و قلعه سین مورد بازنگری قرار گرفت.

  ۷۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای