امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 4 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:46 | تعداد بازدید : 3622 نفر | امتیاز خبر :
 • ترمیم راه‌ روستایی طارندپایین از ماه آینده

  حسین عباسی شامگاه سه‌شنبه در جمع مردم در روستای طارندپایین شهرستان پیشوا ضمن بررسی مشکلات آن‌ها در ادارات و نهادهای مختلف اظهار داشت: مسئولان به عنوان خادمان مردم باید ضمن بررسی مشکلات ...

  حسین عباسی شامگاه سه‌شنبه در جمع مردم در روستای طارندپایین شهرستان پیشوا ضمن بررسی مشکلات آن‌ها در ادارات و نهادهای مختلف اظهار داشت: مسئولان به عنوان خادمان مردم باید ضمن بررسی مشکلات و دغدغه‌های آن‌ها همه تلاش خود را جهت برطرف شدن این مسائل به کار بگیرند.

  به گزارش ندای پیشوا: وی با اشاره به یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم روستای طارندپائین در زمینه جاده مواصلاتی پیشوا به روستاهای طارند بالا و دیگر روستاها بیان کرد: پروژه‌های جاده آنتنی، روشنایی کمربندی پیشوا و راه مواصلاتی پیشوا به طارند جزو مهم‌ترین اولویت‌های راه و شهرسازی شهرستان پیشوا است که در حال پیگیری آن هستیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته پس از سفر وزیر راه و شهرسازی به پیشوا این مسئله نیز مورد بررسی قرار گرفت و امید است اقدامات خوبی در این زمینه انجام پذیرد.

  که در ادامه نماینده رئیس راه و شهرسازی شهرستان پیشوا پیرو تأکید فرماندار پیشوا در بهبود و بهسازی وضعیت راه‌های روستایی گفت: بودجه‌ای به مبلغ ۴ میلیارد ریال جهت روکش حفاظتی این جاده روستایی اختصاص یافته است که بعد از انجام مراحل لازم در اواسط دی‌ماه اقدامات عملی در این زمینه انجام می‌شود.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: مطالباتی در خصوص تعریض و پیچ‌های این جاده در میان است که مردم نیز باید در این زمینه مساعدت کنند تا بتوان با یاری یکدیگر مشکلات را برطرف کرد.

  ۱۵۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای