امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 20 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:09 | تعداد بازدید : 1841 نفر | امتیاز خبر :
 • ترخیص وسایل نقلیه توقیفی ورامین در مراکز پلیس +۱۰

  فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران گفت: جهت رفاه حال شهروندان و جلوگیری از تجمع در یک مکان و عدم شیوع بیماری کرونا از تاریخ ۹۹/۰۵/۲۶ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در سطح شهرستان ...

  فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران گفت: جهت رفاه حال شهروندان و جلوگیری از تجمع در یک مکان و عدم شیوع بیماری کرونا از تاریخ ۹۹/۰۵/۲۶ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در سطح شهرستان ورامین از طریق دفاتر خدمات پلیس+۱۰ انجام می گیرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،سرهنگ سلیمان پور فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبلاً مراجعینی که وسایل نقلیه شان در پارکینگ توقیف بود برای ترخیص به ستاد ترخیص و پلیس راهور همان شهرستان خودشان مراجعه می‌کردند و در آنجا اقدامات ترخیص وسایل نقلیه را انجام می دادند.

  وی افزود: برنامه هایی که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و پلیس راهور راهنمایی و رانندگی در مراکز استان ها و در شهر ورامین به عنوان مرکز شهر از چند روز پیش شروع کرده است تا افراد با مراجعه به پلیس ۱۰+   برای ترخیص وسایل نقلیه برای سهولت در کار مردم انجام شده است، این کار به جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم صورت می گیرد و برنامه‌ داریم که در شهرستانهای دیگر هم این اتفاق مهم انجام شود.

  فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران گفت: در حال حاضر پایلوت در شرق استان تهران در ورامین شروع شده است و هر شهرستانی که زیر ساخت‌های آن آماده باشد ترخیص آن به پلیس ۱۰+ واگذار می شود.

  وی ادامه داد: افتخار می‌کنیم بتوانیم خدمات دهی بیشتری به مردم خوب‌مان ارائه دهیم که مقداری از مشکلات شان را بر طرف کنیم.

  سلیمان پور تاکید کرد: الزاما قرار نیست شخصی که به پلیس ۱۰+ مراجعه کرده خودروی آن در شهر ورامین توقیف شده باشد و این بستر هم رو به فراهم شدن است.

  http://nedayepishva.com/?p=65376&preview=true لینک کوتاه

   96 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای