امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 27 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:47 | تعداد بازدید : 764 نفر | امتیاز خبر :
 • تذکر کتبی ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی، دغدغه اصلی مردم جامعه را معیشت و اشتغال دانست و اظهار داشت: اگر قرار است تغییراتی ایجاد شود باید در تیم اقتصادی ...

  نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: تذکر کتبی ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا و به هیأت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

  تذکر کتبی 20 نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی، دغدغه اصلی مردم جامعه را معیشت و اشتغال دانست و اظهار داشت: اگر قرار است تغییراتی ایجاد شود باید در تیم اقتصادی ایجاد شود.

  وی ریشه اقتصادی کشور در زمینه‎های ورزشی، آموزشی و فرهنگی را اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: باید این مهم در کشور مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم از رکود خارج شده و بازار کشور تکانی بخورد.

  نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به دولت در زمینه اقتصادی نمره قبولی نمی‎دهند، اذعان داشت: ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه نامه نوشتند که این نامه امروز به هیأت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

  عبادی خطاب به رئیس جمهور متذکر شد: باید در کابینه دولت شایسته‌سالاری رعایت شده و افراد قوی‎تر و کارآمدتر جایگزین شوند تا مردم آثار این تغییرات را مشاهده کنند.

  منبع: خبرگزاری فارس

   501 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای