امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 14 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:25 | تعداد بازدید : 10071 نفر | امتیاز خبر :
 • تذکر شدید دادستان پیشوا به مسؤولان بدقول

  دادستان شهرستان پیشوا درباره قول دادن مسئولان و عمل نکردن آنها هشدار داد. به گزارش ندای پیشوا؛ دادستان پیشوا در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار برگزار شد گفت: اعتبارات لازم ...

  دادستان شهرستان پیشوا درباره قول دادن مسئولان و عمل نکردن آنها هشدار داد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ دادستان پیشوا در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار برگزار شد گفت: اعتبارات لازم به پروژه احداث خط لوله آب از سد ماملو به پیشوا، تخصیص داده‌شده و هیچ مشکلی وجود ندارد و اگر مسوولان به وعده‌هایی که در خصوص این پروژه داده‌اند بدعهدی کنند و در زمان مقرر یعنی سه ماه اول سال ۱۳۹۹ آب سد ماملو به پیشوا نرسد به‌شدت برخورد می کنم.

  وی افزود: ما در این شهرستان با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم و طی جلساتی که در دفتر دادستانی با حضور مسؤولان ذی‌ربط برگزار شد صورت‌جلساتی تنظیم و راه‌حل مشکلات موردبررسی قرار گرفت.

  وی با بیان اینکه اعتبارات لازم به این پروژه تخصیص داده‌شده و همچنین پیمانکار و مسیر لوله‌گذاری نیز مشخص‌شده و هیچ مشکلی وجود ندارد، گفت: اگر وعده‌هایی که مسوولان در خصوص احداث خط لوله آب از سد ماملو به پیشوا داده‌اند بدعهدی کنند و در زمان مقرر یعنی سه ماه اول سال ۱۳۹۹ آب سد ماملو به پیشوا نرسد به‌شدت برخورد خواهم کرد.

  رحمانی افزود: ان‌شاءلله با حمایت‌های استاندار در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ بهره‌برداری آب ماملو به پیشوا را خواهیم داشت.

   524 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای