امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:23 | تعداد بازدید : 2432 نفر | امتیاز خبر :
 • تذکر رسمی نوش آبادی به وزرای راه و نیرو

  نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس شورای اسلامی به وزرای راه و شهرسازی و نیرو تذکر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین نوش آبادی نماینده پیشوا ورامین و قرچک در مجلس شورای ...

  نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس شورای اسلامی به وزرای راه و شهرسازی و نیرو تذکر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین نوش آبادی نماینده پیشوا ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی اعتراض خود را نسبت به بی نظمی، تاخیر و کاهش تردد قطار مسافربری مسیر پیشوا ورامین قرچک به تهران و سرگردانی مردم و بی توجهی به حقوق مسافران این محور اعلام کرد و از وزیر راه و شهرسازی درخواست هرچه زودتر نسبت به حل مشکلات و رفع موانع موجود اقدام کند.

  حل اساسی مشکلات حمل ونقل عمومی، در گروی تاسیس خط مترو و جلوگیری از فرصت سوزی های گذشته است که دغدغه اصلی مردم و سرلوحه پیگیری های دکتر نوش آبادی بوده و خواهد بود.

  تذکر دیگر به وزیر نیرو در خصوص علت کاهش سهمیه و حق آبه کشاورزی از سد ماملو و مسدود کردن دریچه های خروجی آب سد ماملو به سمت اراضی کشاورزی شهرستان های قرچک ورامین و پیشوا است که موجب نگرانی شدید کشاورزان منطقه شده است.

  افزایش سهمیه آب شرب و زراعی و بازکردن کانال های آب کشاورزی و جلوگیری از تبعیض های موجود و عدم عدالت در تقسیم عادلانه آب از سد ماملو مورد اعتراض شدید نماینده مردم دیار پانزده خرداد قرار گرفت.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69227&preview=true لینک کوتاه

   72 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای