امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 12 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:35 | تعداد بازدید : 2356 نفر | امتیاز خبر :
 • تخلیه ساختمان بنیاد شهید پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ درپی گذشت حدود نه سال از تحویل زمین به بنیاد شهید در تپه سلام پیشوا برای ساختمان اداری و مرکز رفاهی خدماتی ویژه خانواده های ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ درپی گذشت حدود نه سال از تحویل زمین به بنیاد شهید در تپه سلام پیشوا برای ساختمان اداری و مرکز رفاهی خدماتی ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران بنیاد شهید تنها توانست ساختمان ارادی را تکمیل کند که این امر با شکایت شهرداری مواجه شده است.

  در پی شکایت شهرداری پیشوا از عمل نکردن بنیاد به وعده خود و نساختن مجتمع مذکور شهرداری از بنیاد شکایت می کند و امروز نیز با حکم دادگاه زمین و ساختمان اداری بنیادشهید تخلیه می شود.

  قرار بود زمین اطراف بنیاد شهید پیشوا به مرکز خدماتی و رفاهی برای خانواده شهدا و ایثارگران جنوب شرق استان تهران تبدیل شود.
  در پی اجرای حکم دادگاه مبنی بر تخلیه این اداره و خلع ید زمین اطراف، خانواده شهدا جلوی این اداره تحصن کردند که با حضور امام جمعه، فرماندار و دادستان قرار بر این شد که حکم اجرا شود ولی به پیشنهاد دادستان طی توافقی ۵ ماه به بنیاد شهید مهلت داده شود که زیر بنای کار را شروع کند.

  طبق گفته فرماندار شهرستان از فردا بنیاد شهید پیشوا در فرمانداری مستقر می شود.
  بیش از ۴هزار نفر از خانواده ایثارگران شامل خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در شهرستان پیشوا ساکن هستند.
  بنیاد شهید دلیل عمل نکردن به وعده خود را اختصاص نیافتن بودجه کافی اعلام کرد و از طرفی حل و فصل موضوع را توسط مسئولان امر خواستار بود.
  تاجیک رئیس قبلی بنیاد شهید در خصوص تعویق در ساخت مجتمع رفاهی گفت: شهرداری یک قسمت از زمین را به پارک بانوان و حوزه اختصاص داده که برنامه ریزی ما به هم خورد و مشمول زمان شد.

  طبق قرارداد میان شهرداری با بنیاد شهید این زمین شهری به شرطی واگذار می شود که در کمتر از چهار سال بنایی در آن ساخته شود.

  ۸۳۸ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای