امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 9 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:34 | تعداد بازدید : 2104 نفر | امتیاز خبر :
 • تخفیف ۹۰ درصدی شهرداری پیشوا برای تجمیع قطعات بافت‌های فرسوده

  سرپرست شهرداری پیشوا گفت: ساکنین محله های هدف برای تخریب و نوسازی بافت‌های فرسوده 70 درصد و برای تجمیع قطعات ملک‌های خود 90درصد مشمول تخفیف شهرداری پیشوا قرار می گیرند. به گزارش ...

  سرپرست شهرداری پیشوا گفت: ساکنین محله های هدف برای تخریب و نوسازی بافت‌های فرسوده ۷۰ درصد و برای تجمیع قطعات ملک‌های خود ۹۰درصد مشمول تخفیف شهرداری پیشوا قرار می گیرند.
  به گزارش ندای پیشوا؛ سیدعباس طباطبایی سرپرست شهرداری شهرستان پیشوا افزود: در طرح بافت های فرسوده محله های هدف شهرستان پیشوا که آقای تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران نیز بازدید کردند کسانی که قصد تخریب و نوسازی دارند شهرداری به این عزیزان ۷۰ درصد و کسانی که تمایل به تجمیع ملک های های خود به ملک های بزرگ تر داشته باشند تا ۹۰ درصد تخفیف تشویقی خواهد داد.
  ضرورت راه اندازی دفترتسهیل‌گری وسازمان عمران ونوسازی شهری درپیشوا
  وی افزود: همه این کارها منوط به مجوز شورای شهر و کسب اعتبارات است که همه مراحل انجام شده است و موافقت شورا نیز گرفته شده و تمام پیگیری را نیز انجام دادیم این طرح از ابتدای آذرماه انجام خواهد شد.
  طباطبایی با اشاره به طرح تشویقی به ساکنان بافت فرسوده عنوان کرد: کسانی که در بافت های فرسوده تمایل به تخریب و نوسازی داشته باشند تا ۷۰ درصد و کسانی که قصد تجمیع ملک های خود را داشته تا ۹۰ درصد مشمول تخفیف می شوند.
  یکی از ارکان ‌بازآفرینی، مردمی ساکن در محدوده بافت فرسوده هستند
  وی ادامه داد:تاکنون ۱۵ مورد درخواست تخریب و نوسازی دادند که خیلی تمایلی به تجمیع ندارند و تمایلی به آپارتمان نشینی نیز ندارند.
  سرپرست شهرداری پیشوا با اشاره به خریداری ملک های ساکنان توسط شهرداری بیان کرد: خیلی ازساکنان نیزکه شهرداری حاضر به خریداری ملک های آنان بوده حاضر به واگذاری املاک خود نبودند در شهرک نقش جهان برای آن ها جایگذین در نظر گرفته بودیم که تمایل به دوری از مرکز شهر نداشتند.

   540 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای