امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 22 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:19 | تعداد بازدید : 1142 نفر | امتیاز خبر :
 • تخریب ۱۰۰ فقره ساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا/حمایت دستگاه قضا از تولید

  دادستان شهرستان پیشوا از آزادسازی 50 هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا و تخریب 100 فقره ساخت وساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد/ مرتضی طهماسبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا در گفت ...

  دادستان شهرستان پیشوا از آزادسازی ۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا و تخریب ۱۰۰ فقره ساخت وساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد/

  مرتضی طهماسبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: هدف از تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی که به صورت دیوارکشی و ساخت بنا ظهور پیدا کرده برگشت اراضی کشاورزی به چرخه تولید است.

  وی افزود: متاسفانه امکانات مناسبی در اختیار اداره جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا برای اجرای قانون و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی وجود ندارد.

  دادستان پیشوا بیان کرد: این اداره برای فراهم کردن این امکانات باید زمان بسیار زیادی را از دست بدهد و علی رغم تصریح قانون برای همکاری تمامی ادارات و سازمان ها متاسفانه بعضی از مسئولان همکاری لازم را به عمل نمی آوردند.

  وی ادامه داد: اراده بر این است که تا کسانی که ترک فعل می کنند در جایگاهی که هستند مسئولیت خودشان را به درستی انجام نمی دهند حتما به جهت ترک فعل علیه آنها اعلام جرم صورت پذیرد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69173&preview=true لینک کوتاه

   59 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای