امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 17 ژوئن, 2021 | ساعت انتشار خبر : 18:43 | تعداد بازدید : 5376 نفر | امتیاز خبر :
 • تحقق وعده شهردار جلیل آباد به زنان/ اجرای عملیات دیوارکشی پارک بانوان شهر

  شهردار جلیل آباد از اجرای فاز اول تبدیل بوستان جنب شهرداری به پارک بانوان با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمدمهدی قمی شهردار جلیل آباد ...

  شهردار جلیل آباد از اجرای فاز اول تبدیل بوستان جنب شهرداری به پارک بانوان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمدمهدی قمی شهردار جلیل آباد در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت وجود فضاهای عمومی مختص باتوان در شهر اظهار داشت: توجه به حوزه زنان و پاسخ به نیاز آنان یکی از سیاست های مهم مدیریت شهری جلیل آباد بوده که طرح هایی در این زمینه پیش بینی شده است.

  وی افزود: ایجاد پارک بانوان یکی از مطالبات اصلی شهروندان بود تا مادران و دختران این شهر بتوانند لحظاتی را همراه با آرامش و آسایش و امنیت در بیرون از خانه سپری کنند.

  قمی بیان کرد: در همین راستا و پس از بررسی های کارشناسی پارک جنب شهرداری به عنوان محلی مناسب جهت راه اندازی پارک بانوان انتخاب و فاز اول تبدیل آن با دیوارکشی به طول ۴۰۰ متر و ارتفاع ۲٫۵ متر با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال در حال اجرا است.

  شهردار جلیل آباد با بیان این که وسعت این پارک حدود ۲۲۰۰ مترمربع است گفت: فاز دوم این پروژه تجهیز پارک با ست ورزشی و ست بازی کودکان و ایجاد بستر مناسب برای انجام ورزش های توپی است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=71728&preview=true لینک کوتاه

   274 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای