امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 11 آوریل, 2015 | ساعت انتشار خبر : 08:10 | تعداد بازدید : 2477 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی زنان فاطمی با محوریت حجاب در پیشوا برگزار می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همزمان با خجسته میلاد با سعادت بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره) تجمع و راهپیمایی زنان فاطمی با ...

  همزمان با خجسته میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) تجمع و راهپیمایی زنان فاطمی با محوریت حجاب در شهرستان پیشوا برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همزمان با خجسته میلاد با سعادت بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره) تجمع و راهپیمایی زنان فاطمی با محوریت حجاب به همت ناحیه مقاومت بسیج پیشوا برگزار می شود.

  این راهپیمایی از مقابل مسجد حضرت امام خمینی (ره) آغاز و تا صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) ادامه خواهد داشت.

  همچنین در پایان این راهپیمایی، جشن بزرگ کوثر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین غیاث کارشناس مذهبی صدا و سیما و با حضور سیدرضا نواب مجری توانای صدا و سیما، اجرای گروه تواشیح بین المللی الزهراء(سلام الله علیها) و هنرنمایی گروه فرهنگی مذهبی حنانه در صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) شهرستان پیشوا برگزار می شود.

   

  تجمع و راهپیمایی زنان فاطمی unnamed

  ۱۶۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای