امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 19 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:11 | تعداد بازدید : 2248 نفر | امتیاز خبر :
 • تجلیل از سمن های ورامین به مناسبت هفته مشارکت های اجتماعی

  رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین گفت:به مناسبت هفته مشارکت های اجتماعی از سمن های شهرستان ورامین تجلیل و قدردانی شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حضور نماینده های سمن های طراوت ...

  رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین گفت:به مناسبت هفته مشارکت های اجتماعی از سمن های شهرستان ورامین تجلیل و قدردانی شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حضور نماینده های سمن های طراوت و جوانه در اداره ورزش وجوانان و با حضور ابراهیم شیرکوند رئیس این اداره از دو سمن جوان طراوت و جوانه تجلیل به عمل آمد.

  ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ورامین ضمن قدردانی از جوانانی که برای حل مشکلات اجتماعی در قالب سمن جوانان فعالیت می کنند اظهار داشت: یکی از مهمترین فاکتورهای هرجامعه ای مشارکت جوانان در آن جامعه است که خوشبختانه سمن های جوانان ورامین همچون نگینی در استان تهران می درخشند.

  وی گفت: اداره ورزش وجوانان ورامین همیشه به سمن های خود افتخار کرده است و با تمام توان حمایت های خود را انجام خواهد داد تا شاهد رشد سمن های جوانان در شهرستان ورامین باشیم.

  در ادامه امیر سلگی و محمدرضا بزرگ نیا به نمایندگی از سمن طراوت و جوانه ضمن قدردانی از اداره ورزش وجوانان بیان کرد: تمام تلاش ما در حوزه فعالیت خود جهت رفع مشکلات جوانان در ورامین هست که خود نیاز به وحدت و همدلی و حمایت همه جانبه ادارات و نهادهای شهرستان ورامین است که امیدواریم با محوریت اداره ورزش وجوانان این امر هر چه سریعتر رقم بخورد.

  براساس این گزارش در ادامه مراسم از سمن های جوانان در ورامین تجلیل به عمل آمد.

  http://nedayepishva.com/?p=65312&preview=true لینک کوتاه

   132 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای